Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kule gergisi arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;
İbiza'm için kule gergisi arıyorum hem önerilerinizi hemde yönlendirmelerinizi söylerseniz sevinirim 2.elde olabilir ama amacına hizmet edecek kadar sağlamda olmalı.
Araç:İbiza 6L-2006 model.
Teşekkürler.

xx

ahh ahh engın abım 1 ay once fln sahıbındenden bırı satıyodu 50 lıraya adam verıoduda almamıstım rızadakının aynısındandı :)

işin çok zor be engin :) ya kendin yaptırcaksın yada rızadakini çaktırmadan yürütüceksin :D

ahh ahh engın abım 1 ay once fln sahıbındenden bırı satıyodu 50 lıraya adam verıoduda almamıstım rızadakının aynısındandı :)

Kısmet yapacak bişi yok Yusuf'um:)

xx

işin çok zor be engin :) ya kendin yaptırcaksın yada rızadakini çaktırmadan yürütüceksin :D

Koray acelem yok zaten bu tarz işlerde acele eden ve araştırmayan zarar eder.Geç olsun temiz olsun bir sefer olsun illa bulurum ben onu:)

xx

engın servıslerde seatsport olması lazım bır arkadasın cordobasında takılıydı.Fıyat alabılır yada ebayda bakabılırsın

engın servıslerde seatsport olması lazım bır arkadasın cordobasında takılıydı.Fıyat alabılır yada ebayda bakabılırsın

Yarın Doğuş'a bir sorayım bakalım ne fiyat verecekler.Muhtemelen yüksek fiyat vereceklerdir ama:)

xx

omp buldum ben 80 sterlin :) kargosu 84 sterlin :D:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt