Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kule demiri

seat-cordoba

Kayıtlı Üye
SEAT CORDOBA VE IBIZA için orjinal seat sport kırmızı kule demiri satılık sıfır fıatı serviste 260 tl

200 tl izmir için montaj dahil

kaç model için nasıl bişey bu demir.ilanı resmi cismi yokmu.orj üretimmi senmi yaptırdın.ben neresiyim burası kim:D

Şaka mı yapıosunuz yoksa hakkaten bilmiyor musunuz ne olduğunu :rolleyes::rolleyes:

İbiza ve Cordoba demiş arkadaş...Motor hacmi yada farklı donanım ve modellerine göre değişmez ki kule gergisi? sonuçta aynı şase amortisörleri aynı yerdedir aynı hizadadır...

bnm bildiğim kadarıyla kasa değişince demirde değişiyor.hangi kasa olduğunu belirtmemiş ondan sordum.ben baya aradım bulamadım bi aralar.

kankalar pardon özür dilerim benim araç 2004 model cordobaydı ondan çıkardım

Tabiki cordoba ama hangi model hangi kasa doğrusun:eek:key: Şok oldum bi an ne o falan yazınca millet asdfg :D

Geri
Üst Alt