Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük Ekrana Büyük Ekran Sonradan Yapılırmı

tarikturan34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim 2015 fr sahibiyim kücük ekran var bunu 5.8 yada 6.5 ekran yapabileceğim bir yer varmı?

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim 2015 fr sahibiyim kücük ekran var bunu 5.8 yada 6.5 ekran yapabileceğim bir yer varmı?
Vural oto Abdullah var..
Kafayı kırmıştr bu konularda.
Golf 1.2 boş arabaya Park Assist, Assist Line Hayalet Ekran taktığını gördüğüm için sizin soru onun için leblebi çekirdek kalır.. isterseniz numarasını veririm

6.5 ekran takmak sorun değil apo ustada takıyor. 6.5 ekran takınca usb, bluetooth, sesli komut çalışmıyor kısaca ekran çöp oluyor. Bunlarıda yapan servis görmedim. istanbulda biri cihazı ispanyaya gönderip usb, bluetooth, sesli komut ve full linki actırıyor. Gümrük, kargo ve açan kişiye ödenen ücretle 2.000 TL yi buluyor. Bunları bilmeden 6.5 ekran aldım pişman oldum. 6.5 takmak isteyenlerde bunları bilerek alsınlar

6.5 ekran takmak sorun değil apo ustada takıyor. 6.5 ekran takınca usb, bluetooth, sesli komut çalışmıyor kısaca ekran çöp oluyor. Bunlarıda yapan servis görmedim. istanbulda biri cihazı ispanyaya gönderip usb, bluetooth, sesli komut ve full linki actırıyor. Gümrük, kargo ve açan kişiye ödenen ücretle 2.000 TL yi buluyor. Bunları bilmeden 6.5 ekran aldım pişman oldum. 6.5 takmak isteyenlerde bunları bilerek alsınlar
Bak bunu bilmiyodum.. hayalet ekran falan takıyor ama bu daha ayrıntılı bir konuymuş.. bilgilendirme için teşekkürler..

benim araç plus paket bende 6,5 var fullnik açtırmayacaksan boşuna taktırma tabi 5 ekranla benimkinin arasında ne fark var tam bilmiyorum ama bence normal bir ekran fullinksiz.en iyisi sen bizim araçlara uyan başka navigasyonlu falan 6,5-7 inç ekranlar var 2250 tl civarında çok önemliyse ondan alabilirsin geri görüş falan da rahat takılıyor bizde geri görüş için kodlama gerekiyor 400 tl ye apo usta takıyormuş.Benim 5 inç ekranım olsa navitecmiydi tam hatırlamıyorum ondan alırdım dediğim gibi.Tercih senin.

0 (532) 284 08 38 Vural Oto Abdullah..
Bi arayıp bilgi al istiyorsan bana inan eğer olur derse bu adam olur..
Ama yok yapılmıyor derse de başka bir yere bakma hiç..
[doublepost=1490019139,1490019096][/doublepost]
benim araç plus paket bende 6,5 var fullnik açtırmayacaksan boşuna taktırma tabi 5 ekranla benimkinin arasında ne fark var tam bilmiyorum ama bence normal bir ekran fullinksiz.en iyisi sen bizim araçlara uyan başka navigasyonlu falan 6,5-7 inç ekranlar var 2250 tl civarında çok önemliyse ondan alabilirsin geri görüş falan da rahat takılıyor bizde geri görüş için kodlama gerekiyor 400 tl ye apo usta takıyormuş.Benim 5 inç ekranım olsa navitecmiydi tam hatırlamıyorum ondan alırdım dediğim gibi.Tercih senin.
Geri görüş taktırdım ben 400 tl çok da memnunum Apo ayarlamıştı..

0 (532) 284 08 38 Vural Oto Abdullah..
Bi arayıp bilgi al istiyorsan bana inan eğer olur derse bu adam olur..
Ama yok yapılmıyor derse de başka bir yere bakma hiç..
[doublepost=1490019139,1490019096][/doublepost]
Geri görüş taktırdım ben 400 tl çok da memnunum Apo ayarlamıştı..
Bende aynı şeyi söylüyorum zaten :) bende ön arka park sensörü var yetiyor.Eşim için belki taktırabilirim.

Bende aynı şeyi söylüyorum zaten :) bende ön arka park sensörü var yetiyor.Eşim için belki taktırabilirim.
Yok ben memnuniyet açısından dedim aynı şeyi söylediğini biliyorum bro :)
Ön park olanlarda bende de var kamera takıldığında şerit de çıkıyor tekerlek iz şeridi..

Geri
Üst Alt