Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kuş pisliği için önerisi olan var mı???

Benimde siyah leonuma yapiorlardi nasil sinir oluyordum yaa o sirada onu yapan kusu bulsam tüylerinden seviyor sevmiyor testi yapacaktim ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşların kondugu bır yere veya ağaç yakınına bırakma...
Gördüğün anda su ile yumuşatarak sil...
Yapabiliyorsan pislenen bölgeleri sürekli olarak katı wax at....
Daha da olmadı nasiolden aşagıdaki ürünü kullanabilirsin...
Nasiol - Love and Protect the Original

Kuş pisliği çok berbattır. Uzun süreli kalırsa eğer boyaya bile zarar veriyor. Benim arabada 1 hafta kaldı ve tazyikli su sıkılınca anında boyayı söktüğü görüldü 5-6 sene önce. Hatta konu bile açmıştım.

aracın mevkiini değiştir ve gördüğün gibi suyla temizle. adamların sofrası bizden zengin sanki.... yaptıklarından belli...

Suyla yumuşatarak sileceksin gördüğünde.
Geçenlerde hata yapıpı tertemiz arabamı gölge olsun diye ağaç altına koymuştum. Dediğiniz gibi sanki kuşlar birlik olmuş arabanın temiz yerini bırakmamışlardı. Evimin önüne cektim o dışkıları temizleyeceğim diye yarım saat uğraşmıştım.

boya açık renk bilahhsa beyazsa hemen temizlemeden birde güneşte kalırsa o şekilde boyayı yakar yani renk dışkı rengine yakın olur o bölge , görünce hemen temizlemek bunu da ılık su döküp 2-3 dakika bekledikten sonra silmek gerekir

her sabah kalkıp arabaya baktığımda arabamn üstüne kuşlar pislemiş oluyor ve öyle böylede değil...bunları temizlerken ne yapabilirim fikri olan varsa ve iletirse sevinirim...boyaya zarar vermek istemiyorum
çok basit birgün arabaya boya koruma yapacaksınız ondan sonra isterde 1 ay beklesin diğer yıkamanızda yada ıslak mendille sildiğinizde hemen geçecek ve altında bir leke oluşmayacak :)

arabanı yıka temizle meguars 21 veya 26 geç üzerine bak keyfine

Ilık Su Döküp 1 Dk Bekleyin Sonra Bi Bezle Bile Silseniz Geçer Gider , Bizimde Burası Çok Ağaçlık :D

valla görür görmez temizliyorum artk arkadaşın garaja koyuyorum :D

Geri
Üst Alt