kuş pisliği için önerisi olan var mı??? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kuş pisliği için önerisi olan var mı???

sidal33

Kayıtlı Üye
her sabah kalkıp arabaya baktığımda arabamn üstüne kuşlar pislemiş oluyor ve öyle böylede değil...bunları temizlerken ne yapabilirim fikri olan varsa ve iletirse sevinirim...boyaya zarar vermek istemiyorum

eczleon573

Kayıtlı Üye
kuşlar özellikle beyaz leon ları hedef alıyor.bide bişey dikkatimi çekiyor son zamanlarda.bu bir tek kuşun işi değil.5-6 tane kuş birleşip pisliyorlar beyazcık leonlaraa..:):)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bide ne yiyolarsa arkadas asiyli asitli bırakıyolar kaput ile tavana.:)

sidal33

Kayıtlı Üye
kuşlar özellikle beyaz leon ları hedef alıyor.bide bişey dikkatimi çekiyor son zamanlarda.bu bir tek kuşun işi değil.5-6 tane kuş birleşip pisliyorlar beyazcık leonlaraa..:):)

aynen yaaa hele arka camda var bir tane nerdeyse görüş açısını kapatacak kadarr

eczleon573

Kayıtlı Üye
benim önerim pislik sıcak su ile daire seklinde silinmeli.ve cok pasta ile temizlenmeli.ve çoğu zaman dikkat ediyorum.pisliğin düştüğü yer renk değişikliği oluyor.

denizgoktas

Kayıtlı Üye

aynı bela bende de var, iki günde bir benim bembeyaz tavanıma bitanesi bişi bırakıyor kaçıyor, yıkatmak zorunda kalıyorum. Yakalarsam bende aynısını ona yapıcam :D