Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KSport COİLEVER Hk.

taniverson

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar istanbuldan KSport marka coilever buldum tr satıcıymış...
Ellerinde yokmuş eb geç 10 gün sonra bende olacağı söyleninldi fiyat olarak 2500 tl deniliyor street coilever için bu fiyat...
Bu marka hakkında bir bilgisi olan varmı? Birde kamber ayarlı olanlardan istiyorum ki o tekerin içe yatışı yokmu beni benden alıyor :DDD

Ksport u bilmem ama aynı fiyatlara alternatif olması adına Kw Variant 2 önerebilirim

can trde kw nereden temin edebilirim bir bilgin vaR MI? Varol abi kullanıyordu ona pm attım ama seninde bu konularda bir hayli bilgin var ve seninde bilgilerine ihtiyacım var... ksport daha önce bende hiç duymadım kw hem duyulmuş hem kullanılmış ve tatmin olunmuş bir marka elbette bu fiyata kw daha mantıklı garanti sonuç nihayetinde...

can trde kw nereden temin edebilirim bir bilgin vaR MI? Varol abi kullanıyordu ona pm attım ama seninde bu konularda bir hayli bilgin var ve seninde bilgilerine ihtiyacım var... ksport daha önce bende hiç duymadım kw hem duyulmuş hem kullanılmış ve tatmin olunmuş bir marka elbette bu fiyata kw daha mantıklı garanti sonuç nihayetinde...

Daha geçen gün utku numarasını istemişti getirten yerin netten bakıp söylemiştim ama unuttum satan firmanın adını :) Joker hakkımı kullanıp utkuya sorucam :)

teşekkürler bilgiler icin gün içerisinde telefonla görüşmem olcak gelişmeyi burada paylaşırım ;)

hadi bakalım Allah gönlüne göre versin bekliyoruz hayırlı haberlerini ve içe yatık lastikli fotoları...

valla ne yalan söyleyim kamberleri içeri çektirecektim niyetim gayet ciddiydi ama bir kaç usta ve arkadaşım şiddetle karşı çıktı bizim buranın yollarında gidemezsizn riski çok yol tutuşu güvenliği vs çok etkilediğini söylediler bende soğudum kamber ayarlarıyla oynamaktan vazgeçtim gibi :/

Walla o fiyatlara biçok Coilover markası var piyasada öle çokda uygunmuş denilecek bi durum yok ortada..

Ksport amerıkan menseili bir firmadır.Turkıyeye yenı yenı gelmeye basladı ve bu sekılde tanınmaya çalışıyor.Coılover degıl dıger performans urunlerıde vardır.Fren kıtlerı vs de bulkunuyor.Eıbach,kw,hr ıle aynı kalıtededir.

Geri
Üst Alt