Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KSport COİLEVER Hk.

valla ne yalan söyleyim kamberleri içeri çektirecektim niyetim gayet ciddiydi ama bir kaç usta ve arkadaşım şiddetle karşı çıktı bizim buranın yollarında gidemezsizn riski çok yol tutuşu güvenliği vs çok etkilediğini söylediler bende soğudum kamber ayarlarıyla oynamaktan vazgeçtim gibi :/

Pek anlayamadım. Kamber'in negatif etkisi mi var dediler?

Bunu dicektim bende yeri de Kartalda :)

Renault Dacia servisinin içinde. Pendik tarafında solda yanyolda yeri. Yeni soğanlık tabelasından mı ne giriyoduk tam hatırlamıyorum :) Kemal abi işletmecisi. :D Ben coilleri ordan almıştım.

selam arkadaşlar benimde 2005 seat ibizam stella var bende aracıma eıbach yay alacam fakat ben kalabalık aile olduğum için (şoförle 5 oluyoruz devamlı olmasada :) ) 35 mm almalıyım yoksa 50 mm. almalıyım.
35 mm aracı düşürmüyor diye duydum ayrıca lastiklerimede pirelli pzero- rosso 205-45-16 düşünüyorum uygunmudur bana fikir verirseniz sevinirim

selam arkadaşlar benimde 2005 seat ibizam stella var bende aracıma eıbach yay alacam fakat ben kalabalık aile olduğum için 35 mm almalıyım yoksa 50 mm. almalıyım.
35 mm aracı düşürmüyor diye duydum ayrıca lastiklerimede pirelli pzero- rosso 205-45-16 düşünüyorum uygunmudur bana fikir verirseniz sevinirim
kendinizi Üyelerimiz bölümünden tanıtırmısın

selam arkadaşlar benimde 2005 seat ibizam stella var bende aracıma eıbach yay alacam fakat ben kalabalık aile olduğum için (şoförle 5 oluyoruz devamlı olmasada :) ) 35 mm almalıyım yoksa 50 mm. almalıyım.

Varsa 35mm H&R yada Eibach sizin işinizi çözer.

Lastikleri de PZero Rosso 18 jantla kullandım konfor olarak iyiydi, yol tutuş olarak normaldi. Tavsiye edebilirim...

Ayrıca belirteyim konuyla tam alakalı ama zamanı geçmiş, aracıma K-Sport coilover taktım, şimdilik yeterince memnunum :) 18 jant taktıktan sonraki yorumlarımı paylaşırım :)

Geri
Üst Alt