Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kronik olarak bir sorunla karsilasan varmi ?

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Leon modellerinde kronik olarak gördügünüz yada buna benzer dusundugunuz sorun varmi acaba ?

2015 ibiza style paket 1.4 model aracımda radyo dinlerken sürekli kesinti oluyor ortalama 40 sn. Şarkı dinledikten sonra 2-3 sn. Kesinti yapıp tekrar şarkıya başlıyor. Bikaç arkadaştanda aynı sorunu duydum

Seatlarda Kronik sorunlardan biri trim sesi:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

2015 ibiza style paket 1.4 model aracımda radyo dinlerken sürekli kesinti oluyor ortalama 40 sn. Şarkı dinledikten sonra 2-3 sn. Kesinti yapıp tekrar şarkıya başlıyor. Bikaç arkadaştanda aynı sorunu duydum
Hacı fm ler kapatılacak hiç kesinti olmaz artık yolda.. Senin olay ayardan die biliyorum

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Aynı problem bende de var. Servis istanbula yazdı ama istanbul problemin kronik olmadığını savunuyor. Bence bu problemi yaşayan üyelerimiz servise gitmeli. Belki problemin kronik olduğunu kabul ederler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk fırsatta gidip bi gönderme bende yapiyim ozaman belki bi faydası olur

trim sesleri en büyük kronik sorun

seat leon 1.2 tsi aracımı 2 gün önce aldım. aldıktan sonra farkettim. sol ön ve sağ ön cam açılırken normal sesle açılıyor. fakat kapanırken takır takır diye bir ses le kapanıyor. bu tür sorun yaşayan veya sonradan bu yöndeki sorunu kendiliğinden düzelen oldu mu acaba. çünkü aracı aldığım yer bana zamanla araç kapı içindeki makaraların alışacağını ve sesis düzelebileceğini söyledi. arka camlarda böyle bir sorun yok.
yeni aracın da kapı döşemelerini söktürüp cam açama kapama sistemlerini de değiştirmek istmiyorum. ne de olsa orjinali gibi döşemelerini yerine takamazlar bu seferde döşemelerden ses gelir. acaba ayıplı mal kapsamında aracın yenisini alabilirmiyim. fikri olan veya böyle bir durum yaşaya varmıdır acaba . bu arada sağ öndeki camın tıkırtı sesi sol öndeki cama göre biraz daha fazla. dediğim gibi arka camlarda ise böye bir sorun yok.

Geri
Üst Alt