Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

krom kaplamalar hakkında

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında dogancancavuslu tarafından paylaşıldı.

1. dogancancavuslu

dogancancavuslu SCW Üyesi

23
    20
    3
    merhabalar. 2005 ibizama ne yapsam ne etsem diye düşünürken karar verdim. klima ızgaralarına radyo tuşlarına dijital klima tuşlarına gösterge paneline vites kutusu çevresine abartılı olmayacak şekilde krom kaplama istiyorum. tabi amatörce kalın kalın olmayacak. bu boyutları verip krom kaplama yapacak olanlar var mı daha doğrusu o boyutlara uygun yapacaklar ben yapıştırcam veya takacam. yada bunlardan satılıyor mu. bir kaç kere bazı parçaları görmüştüm ama çok pahalıya satıyorlar sonuçta alt tarafı bir aksesuar ve ben öğrenciyim :) yakında bursaya giedeceğim orada sanayi gelişmiş olduğu için orada belki boyutları versem yaparlar.var mı bilginiz. yada bunları satan biryer varmıdır.

2. Maviş

Maviş FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.063
    3.845
    113
    Ben bu konuda 2 3 gün içinde araştırma yapacağım direksuyon icin bskmistim bi ara oyle kaldibilgi veririm sana bursaya geldiğinde ararsan da yardımcı olurum besyol civarında krom kaplama yapanlar duymuştum

Bunu beğendi. dogancancavuslu bunu beğendi.
  3. dogancancavuslu

23
    20
    3

bu çok iyi oldu. haber veririm tabi memnuniyetle. öğrendiğinde haber verirsen çok memnun olurum.

4. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    Krom bulamazsan plastidip yap

Beni EDS ler İYİ tanır

Bunu beğendi. dogancancavuslu bunu beğendi.
  5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Krom kaplama yüksek maliyet ister hele plastik parca ise ve her kromcu yapmaz

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Krom kaplama burada belki pahalı olabilir acaba alide yada ebayda varmı. Set halinde belki satılıyor olabilir

7. dogancancavuslu

23
    20
    3

abi sana ne kadar çok teşekkür etsem az gelir. ben ilk defa duydum böyle birşeyi ve çok hoşuma gitti araştırınca. bunu yapacağım.fakat bunu nerelere yapabilirim ki ibizamda. çok amatörce kaçmaması lazm

Sayfayı Paylaş