krom kaplamalar hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

krom kaplamalar hakkında

dogancancavuslu

Kayıtlı Üye
merhabalar. 2005 ibizama ne yapsam ne etsem diye düşünürken karar verdim. klima ızgaralarına radyo tuşlarına dijital klima tuşlarına gösterge paneline vites kutusu çevresine abartılı olmayacak şekilde krom kaplama istiyorum. tabi amatörce kalın kalın olmayacak. bu boyutları verip krom kaplama yapacak olanlar var mı daha doğrusu o boyutlara uygun yapacaklar ben yapıştırcam veya takacam. yada bunlardan satılıyor mu. bir kaç kere bazı parçaları görmüştüm ama çok pahalıya satıyorlar sonuçta alt tarafı bir aksesuar ve ben öğrenciyim :) yakında bursaya giedeceğim orada sanayi gelişmiş olduğu için orada belki boyutları versem yaparlar.var mı bilginiz. yada bunları satan biryer varmıdır.

Maviş

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben bu konuda 2 3 gün içinde araştırma yapacağım direksuyon icin bskmistim bi ara oyle kaldibilgi veririm sana bursaya geldiğinde ararsan da yardımcı olurum besyol civarında krom kaplama yapanlar duymuştum

dogancancavuslu

Kayıtlı Üye
Ben bu konuda 2 3 gün içinde araştırma yapacağım direksuyon icin bskmistim bi ara oyle kaldibilgi veririm sana bursaya geldiğinde ararsan da yardımcı olurum besyol civarında krom kaplama yapanlar duymuştum

bu çok iyi oldu. haber veririm tabi memnuniyetle. öğrendiğinde haber verirsen çok memnun olurum.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Krom kaplama yüksek maliyet ister hele plastik parca ise ve her kromcu yapmaz

#ismail

Kayıtlı Üye
Krom kaplama burada belki pahalı olabilir acaba alide yada ebayda varmı. Set halinde belki satılıyor olabilir

dogancancavuslu

Kayıtlı Üye
Krom bulamazsan plastidip yap

Beni EDS ler İYİ tanır

abi sana ne kadar çok teşekkür etsem az gelir. ben ilk defa duydum böyle birşeyi ve çok hoşuma gitti araştırınca. bunu yapacağım.fakat bunu nerelere yapabilirim ki ibizamda. çok amatörce kaçmaması lazm