Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

krom kaplamalar hakkında

dogancancavuslu

Kayıtlı Üye
merhabalar. 2005 ibizama ne yapsam ne etsem diye düşünürken karar verdim. klima ızgaralarına radyo tuşlarına dijital klima tuşlarına gösterge paneline vites kutusu çevresine abartılı olmayacak şekilde krom kaplama istiyorum. tabi amatörce kalın kalın olmayacak. bu boyutları verip krom kaplama yapacak olanlar var mı daha doğrusu o boyutlara uygun yapacaklar ben yapıştırcam veya takacam. yada bunlardan satılıyor mu. bir kaç kere bazı parçaları görmüştüm ama çok pahalıya satıyorlar sonuçta alt tarafı bir aksesuar ve ben öğrenciyim :) yakında bursaya giedeceğim orada sanayi gelişmiş olduğu için orada belki boyutları versem yaparlar.var mı bilginiz. yada bunları satan biryer varmıdır.

Ben bu konuda 2 3 gün içinde araştırma yapacağım direksuyon icin bskmistim bi ara oyle kaldibilgi veririm sana bursaya geldiğinde ararsan da yardımcı olurum besyol civarında krom kaplama yapanlar duymuştum

Ben bu konuda 2 3 gün içinde araştırma yapacağım direksuyon icin bskmistim bi ara oyle kaldibilgi veririm sana bursaya geldiğinde ararsan da yardımcı olurum besyol civarında krom kaplama yapanlar duymuştum

bu çok iyi oldu. haber veririm tabi memnuniyetle. öğrendiğinde haber verirsen çok memnun olurum.

Krom kaplama yüksek maliyet ister hele plastik parca ise ve her kromcu yapmaz

Krom kaplama burada belki pahalı olabilir acaba alide yada ebayda varmı. Set halinde belki satılıyor olabilir

Krom bulamazsan plastidip yap

Beni EDS ler İYİ tanır

abi sana ne kadar çok teşekkür etsem az gelir. ben ilk defa duydum böyle birşeyi ve çok hoşuma gitti araştırınca. bunu yapacağım.fakat bunu nerelere yapabilirim ki ibizamda. çok amatörce kaçmaması lazm

Geri
Üst Alt