Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Krom Kapı Eşik Çıtası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xcoderx

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar;

Ürünü internetten almıştım link :http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...t-leon-2006-uzeri-krom-kapi-esigi-4-prc/detay
İlandaki 2. resimle aynıdır ürün, üzerinde leon yazmaktadır
Ürünü kullanmadım zaten aracım henüz gelmedi, aynen kutusunda duruyor.
Arabam gelince servisten orjinalini alacağım için satıyorum.
Aldığım fiyata veriyorum yani 45 tl.
İsteyen olursa msj atsın görüşelim.

Bende aynı üründen aldım ve çok menunum,servisten alıp o kadar çok para vereceksin değermi sence o paraya??

Bende aynı üründen aldım ve çok menunum,servisten alıp o kadar çok para vereceksin değermi sence o paraya??

Açıkçası servisteki fiyatlarını hiç bilmiyorum.Benim bunun yerine almak istediğim seat aksesuar listesindeki 2 adet parça
SEAT Leon logolu kapı korumalığı
Referans: 1P0071500
ve
SEAT LEON logolu iç kapı korumalığı
Referans: 1P0071350

Fiyatları hakkında bilgim yok ama uçuk bir fiyat ise tabiki almam.Sizin bu parçaların fiyatlarından bilginiz varmı

2 si beraber 300 400 arasi die hatirliyorum siz yine bir fiyat alinca yazin bende dusunuyodum bu fiyati duyunca wazgecmistim :)

300 tl civarı o parçalar zam gelmediyse...Bir daha düşün bence bu orjınal işini :)

bu parça yanlş yer için bu arda eşik koruması plastiğin üzerinde değil o yanda görünen beyaz sacın üzerinde olması lazım.

bu parça yanlş yer için bu arda eşik koruması plastiğin üzerinde değil o yanda görünen beyaz sacın üzerinde olması lazım.

2 si icinde war yunus emre aksesuar katalogunda da bunun gibi bir parca mevcut aslinda islevi olanda bu plastik yer icin olani bence :) digeri gorsel sadece

cenk aksesuar kataloüundaki gibi lazım ben çok aradım zamanında dediğm yer için tr de yok üretilmiyor diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt