Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Krom gösterge çerçevesi

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar makyajsız kasa leon için krom gösterge çerçevesi arıyorum. servis haricinde nerden bulunur? servis fiyatını bilen var mı??

servisde mutlaka gereksiz paralardır abi..onun haricinde aksesuarcılarda temin edilebiliyor burda.

kanka 100 kusur tl idi oyle hatirliyorum ben husseyin abiye sorarim sonerim sana. birde makyajli makyajssiz fark etmiyo hepsi ayni kadranlar degismedi en azindan yuwarlaklarin capi :)

Aklımda 175 civarı birsey kalmıs benimde ama servisten alınmalı gibi geliyor parlaklık özelliğini yitimemesi gibi durumlar ancak dısarıdaki durumu tam bilemiyorum :(

mehmet sanırım 100 liraya orj kutusunda bulabilirim sana yada keleşleri ara onlarda olacaktı geçenlerdeellerinde vardı 4 takım 100 liradan vereceklerini söylüyorlardı

mehmet sanırım 100 liraya orj kutusunda bulabilirim sana yada keleşleri ara onlarda olacaktı geçenlerdeellerinde vardı 4 takım 100 liradan vereceklerini söylüyorlardı
Yekta Abi nasıl yapıcaz bunu??? 100 tl ise hemen alırım.

makyajlı makyajsız fakediyormu bilmiyorum yarın fırsat bulursam bakarım

Geri
Üst Alt