Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Krom gösterge ve havalandırma aksesuarı..

effect1903

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar bu aksesuarları nereden bulabilirim acaba? aradım ama bulamadım.:confused:

Seat servislerinden alabilirsin eğer bulur isen benimde bilgim olsun son zamanlarda hosuma gitmeye basladı :)

Servislerde varmıydı? bilmiyordum memlekete gelince oradaki servisten yada buradan bakarım olmazsa. İstanbulda çalışıyorum burada bulabileceğim servis dışında yerler varmıdır acaba? Bu arada memleket Afyonkarahisar :) ısparta merkezdeysen yakın sayılırısın bana.. Valla bir arkadaşta gördüm acayip hoşuma gitti arabanın içini tamamen değiştiriyor.. Bulursam sanada haber veririm..

Servislerde varmıydı? bilmiyordum memlekete gelince oradaki servisten yada buradan bakarım olmazsa. İstanbulda çalışıyorum burada bulabileceğim servis dışında yerler varmıdır acaba? Bu arada memleket Afyonkarahisar :) ısparta merkezdeysen yakın sayılırısın bana.. Valla bir arkadaşta gördüm acayip hoşuma gitti arabanın içini tamamen değiştiriyor.. Bulursam sanada haber veririm..

Isparta merkezdeyim abi yolun düşer ise beklerim :)

0216 302 55 44..

yarın mesai saatleri içinde yukardaki numaradan öğrenebilirsiniz..Seat Erya..

Teşekkürler Yiğit, sağolasın. Atilla inşallah kısmet olursa görüşürüz :)

Arkadaşlar iki servisle görüştüm fiyat olarak 350 TL dediler:rolleyes: bana çok fazla geldi, sonuçta küçük bir aksesuar.. Bunları servis dışında bulabileceğim yerler varmıdır acaba?

Teşekkürler burada varmış ancak site yabancı, buradan sipariş verdiğimizde kargo ücreti ne kadar oluyor acaba? çok pahalıya gelmiyordur umarım..

Geri
Üst Alt