Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Krom, Altın veya Bakır Kaplama leon olurmu?

osayginer

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum metal kaplama kimyasalları üreten bir fabrikada çalışıyorum bütün gün aklımdan arabamla ilgili neyapabilirim sorusunu çıkaramadığım için baya bir düşündüm meğerki aradığım şey tam önümdeymiş.Ne dersiniz Leon Krom altın veya bakır kaplama ile nasıl durur.Birde tamam biz kimyasalını üretiyoruz ama bu işi kim yapar?

dikkat çekeceği kesin ama biraz krocan birşey olur gibime geliyor

ozaman aracın peşinde sadece oto hırsızları değil altın hırsızlarında olur sanırım:D

dikkat çekeceği kesin ama biraz krocan birşey olur gibime geliyor

Aslında ilk aklıma geldiğinde bende öyle düşündüm ama biraz araştırınca "google pics youtube vb..." neden olmasın dedim (chrome plated cars diye ara güzel şeyler var ama tabi bmw mercedes porche vb..)

krom olur ama çok batar göze bide çok çizilir bence sen başka şeyler düşün bunlar biraz fazla:)

Belirli bölgelere belki yaparsan güzel olabilir ama komple yaparsan arap işi olur:D

xx

Geri
Üst Alt