Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kriz Bitmeden / Fırsatlar

bugün ilgilenen oldumu hiç? BJKAS yine harikalar yaratıyor. 2 hafta boyunca kayıtsız kalmasaydım durduk yerde 1 araba sahibi daha olabilirmişim şu anda:) yada tüm kart ve kredi borçlarını ödeyip birde aracı sıfırlamak da olabilirmiş resmen seyirci kalıyorum. Yine 5lerin altına atacak olursa bu sefer kayıtsız kalmamak lazım.

BJKAS'nin bu kadar dalgalanmasının sebebi yönetime dair olumsuzluklar olabilir, birileri bundan feci nemalanırken bir tarafları yıkmaya da çalışıyor olabilir mi acaba?

Bu sabah keyifsiz başlayan seans 2. yarıdan sonra güzelleşmeye başladı. Sezgin bugün senden haber bekledim yine durup dururken treni kaçırmaya devam ediyorsun.

bugün ilgilenen oldumu hiç? BJKAS yine harikalar yaratıyor. 2 hafta boyunca kayıtsız kalmasaydım durduk yerde 1 araba sahibi daha olabilirmişim şu anda:) yada tüm kart ve kredi borçlarını ödeyip birde aracı sıfırlamak da olabilirmiş resmen seyirci kalıyorum. Yine 5lerin altına atacak olursa bu sefer kayıtsız kalmamak lazım.

BJKAS'nin bu kadar dalgalanmasının sebebi yönetime dair olumsuzluklar olabilir, birileri bundan feci nemalanırken bir tarafları yıkmaya da çalışıyor olabilir mi acaba?

Bu sabah keyifsiz başlayan seans 2. yarıdan sonra güzelleşmeye başladı. Sezgin bugün senden haber bekledim yine durup dururken treni kaçırmaya devam ediyorsun.

abi bişe anlamıyorum dediklerinden ama kaçan neyse tekrar gelince haber ver tutalım kayıtsız kalmayalım ufak tefekte olsa :D

haber verince hemen tutabilmeniz için gidip banka vadesiz hesabınızı yatırım hesabına çevirin de faydamız olabilsin, okuyup okuyup geçiyonuz millet malı götürüyor:)

evet Mesut, burada damlaya damlaya göl oluyor seyirci kalmayın. paramı var diyede bahane uydurmayın, 50 kuruşun bile yatırım olduğu bu ortamdan kaçışla çok ama çok şey kaybediyorsunuz. ekonomi normal olsa borsa hep zirveleri tırmalasa bunları yazmaya gerek olmaz, önemli olan dipten zirveye çıkmak direk zirveye çıkarsan dipten giderken yaşadıkları görmez ne olduğunu anlamadan dipte bulursun kendini. bu işe 1TL nizi ayırıp biraz kafa yorun, ardından istersen bin yatır istersen milyon istersen de sadece yüzlerde kal ama burada ol yeterki. kazandığınız bana gelmeyecek kendinize kazanacaksınız, ben kazandım bu güne kadar sizler de buradan sebeplenin bir an önce.

BJKAS bu yükselme ve alçalmaların arkasından yeterli düzeyde haber vermediği için geçici süre tahtadan düşmüş, bugün işlem hacmi şu anda 0 görünüyor.

Sığ sular diye tanımlanan ve ensesi kalın insanların çok rahat yükseltip alçaltabildiği bu firmalarda bu hareketler epeyce risk taşır. Büyük ölçekli firmalardan ve yükselme grafiği olan üreten firmalardan şaşmamak gerek.

BJKAS duruma dair haberleri yayınlayınca tahtada yerini alacaktır ve sakin döneme girecektir tahminimce.

biraz durumları düzeltelim faruk abi şu borsa işine bir şekilde girmeyi düşünüyorum. üniversitede müdürümüz cok dedi dinlemedik onu. paraya para demiyordu imreniyorduk ama üniversite zamanındada borsaya yatıracak para bulmak imkansızdı. şimdi güzel fikirlerin ve tüyoların bizede yarar 3-5 kagıt kazansak fena olmaz. ilerleyen zamanlarda cok başını ağrıtacağız gibi görünüyor

ileriki zamanlarda ekonominin iyi olduğu zamanlarda mümkünse başımı ağrıtmayın, o kadar riski göze alıp yatırım yaptırmak doğru değil. Borsa oynamanın zamanı kriz patladığı zaman başlar. Hatta her krizin etkisi ile en dibe vurduğu zamanların başlanması çok daha iyi sonuçlar getirir. Dipten yükselmeler normal duruma geldiğinde çok iyi sonuçlar doğurur. İlerleyen zamanlar derken bunu 6 ay 1 sene sonra ise zaten yapılacak yapılmıştır o saatten sonra yatırıma gitmek olası krize dibe gelmek demektir. Ona göre düşünmek gerek, bence bu işi ertelemeyin ve başımı ağrıtacaksanız hemen ağrıtmaya başlayın.

Endeks çok iyi yerlere geldi, Aygaz için dikkat diyorum.

Cüneyt Mert, abicim dün 5,65den almıştın malı, şimdi 6yı zorluyor:) Sanırım 2 aya yakın benzin masrafın çıkmıştır şu anda, satayım deme sakın iyi tut malı hahahaha. Satacağın zaman haber veririm sana.

Uyuma SCW uyaannnnn.

Endeks çok iyi yerlere geldi, Aygaz için dikkat diyorum.

Cüneyt Mert, abicim dün 5,65den almıştın malı, şimdi 6yı zorluyor:) Sanırım 2 aya yakın benzin masrafın çıkmıştır şu anda, satayım deme sakın iyi tut malı hahahaha. Satacağın zaman haber veririm sana.

Uyuma SCW uyaannnnn.

bjkas ın tahtasını kapatmışlar faruk

açılır abicim, öyle garip bi kaç firma daha var gereksiz yere sebepsiz yükseltip alçaltıp milleti soyuyorlar, ufaklardan habersiz yükselenlerden uzak durmak lazım. İyi yüksek firmalara yatırım uzun dönemde gayet performanslıdır, pahalı bile alsan 1 sene sonra temettülerde yada bölünmelerde çoktan kara geçmişin demektir elinde malın artar ve maliyetin ucuzlar.

Şu sıralar yine düşüş var, alım yapmak isteyenlere fırsat doğuyor yavaş yavaş. Burda fırsatlar zaten bitmiyor, kriz var fırsat burda.

Geri
Üst Alt