Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Krediyle araç alanlara güzel bir haberim var :)

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün aracın kredi ödemesi için bankama gittim her zaman ödediğim tutarın yaklaşık 15 TL gibi eksiğini aldılar. neden eksik aldıklarını sordum bilmiyoruz belki hesabınızda ki bakiyeden çekilmiştir dendi bende hesapta para bırakmadığımı söyledim. sonra kredi kullandğım bankamı ve müşteri temsilcimi aradım onlarda birşey anlamadılar internetten hesabımı kontrol ettim baktım KKDF oranı % 15 den % 10 a düşürülmüş :)

Haberin detayı
http://www.haber7.com/haber/20110607/Kredi-kullanan-vatandasa-KKDF-mujdesi.php

benim icinde gecerlimi bu fransadayim senin adina sevindim

hangi bankadan almıştınız bizimkide düşermi acaba

edit: 28 ekim 2010 dan önce alınan kredilerde geçerliymiş bu durum

Zaten yılbaşında bilmem ne ücretine zam gelipte kredilerin taksitlerdeki rakamında bi artış oldu diye biliyorum...Bunu yaptılarsa ozaman normale döndü,ucuzlama filan yok...

Bende kontrol ettim 14 tl bankadan iade etmişler ve kredi tutarları düşürülmüş hakkaten dogru...

Geri
Üst Alt