Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kredi kartı faizine sinirlenen arkadaşımız:)

biz ne kadar haklı olursak olalım kendi durumlarına göre değerlendiryor ve ona göre uyguluyorlar.
bazen metazori oluyor herşey...

bu arada k.k kullanımı da ekonomiye hareket, ,istihdam kaynağı diye reklam yapıyorlar.

biz ne kadar haklı olursak olalım kendi durumlarına göre değerlendiryor ve ona göre uyguluyorlar.
bazen metazori oluyor herşey...

bu arada k.k kullanımı da ekonomiye hareket, ,istihdam kaynağı diye reklam yapıyorlar.

Evet o bilbord reklamlarını bende gördüm yok eflasyonun önüne geçiyormuşta bilmem neymiş. Enflasyonun önüne geçer tabi çünkü bizden çıkıyor o enflasyon farkı bir de üstüne yıllık kart kullanım aidatı alıyorlar kartına göre 35-50 lira.

Geçenlerde bi bankanın gönderdiği kart vardı geldiğinden beri hiç kullanmamıştım bi gün benzin alırken yalnışlıkla onu çıkarıp verdim. 50 liralık yakıt almıştım. Hesap ekstresi bi geldi baktım 85 lira yuh dedim bu ne 50 lira yakıt almışım üzerine 35 lira kart kullanım ücretini yaslamışlar hemen. aradım bankayı bu ne ya dedim fırsat mı kolluyordunuz kartı kullanmam için ilk fırsatta takmışsınız 35 lirayı. 50 liralık harcama yapmışım 35 lira kart ücretimi ödeyecem yok öyle bir dünya dedim kapatıyorum kartı bu kart aidatını da ödemiyorum dedim. Kadın tamam beyfendi siz bizim uzun soluklu müşterilerimizdensiniz kartınız kapatmayın bu ücreti almayalım dedi 6 ay kartımı kapatmayacakmışım benden bu ücreti almayacakmış iyi dedim kapatmıyorum silin bu 35 lirayı. dün baktım silmişler. yani demek istediğim nerden bi açık yakalasakta giydirsek diye bakıyor bu ş....siz bankalar :(

Geri
Üst Alt