Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kostik & Boya Sorunu :(

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında ali.yilmaz tarafından paylaşıldı.

1. ali.yilmaz

ali.yilmaz SCW Üyesi

30
    17
    8
    Merhaba Arkadaşlar,

Kendini bilmez, o çocuğunun birisi şehit konvoyundan sonra aracıma kostik denilen bir madde dökmüş aracın ilk hali ve yıkandıktan sonraki halini ekledim. boyatmaya kalksam 4 parça boya ihtiyacı oluyor ve bende bunu istemiyorum. Arabayı boyatmadan, maliyeti düşük olarak bu sorunu nasıl giderebilirim. Kamufulaj şeklinde dama mı yaptırsam? Yoksa inatlarına AY YILDIZ mı ? 20160525_082601.jpg 20160613_192316.jpg Acil olarak fikirlerinizi bekliyorum...????

Not: Boya saca kadar soyuldu...
    [doublepost=1465861047,1465836563][/doublepost]Konu hakkında yardımcı olabilecek yok mu?

2. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    gerçekten çok üzüldüm. insanın helal parası ile aldığı mala zarar vermekte nedir ya. Ben olsam pasta cila yaptıktan sonra rutuş boyası veriyorlar. onunla fırça ile boyayı yediririm. sonrada satarım.

hakan84 ve ali.yilmaz bunu beğendi.
  3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ne dicemi bilemiyorum...gecmiş olsun...rabbim tez vakitte canlarını alırda hesap gununde bir cizikte sen atarsın....ankarada dby detaling var bi araştırın sorun derım profesyonel adam

Bunu beğendi. ali.yilmaz bunu beğendi.
  4. ali.yilmaz

ali.yilmaz SCW Üyesi

30
    17
    8
    İnşallah öyle olur :) ama ben Adana'da yaşıyorum ..

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
  5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
    Böyle şerefsiz evlatları da var işte... Çok geçmiş olsun :(

6. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.326
    4.536
    113
    Kostik çok etkili bir asittir. Allah beterini göstermemiş.
    Size de temas edebilirdi.
    Ne diyeceğimi bilemedim.

Trakyalı Gönderdi...

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.776
    5.614
    113
    Çok geçmiş olsun kardeşim bunu yapanlara allah daha beter yapsın aynı renk kaplama yaparsın daha uyguna olur bence boya çok sıkıntılı tutmama olayı birde satarken inanmaz kimse boyanma nedenine

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş