Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kornam Yandı

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün bi konvoy vardı konvoyda kornaya biraz fazla yüklenmişim kornam yandı ilk başt boğazına gıcık kaçtı sonra yandı korna fiyatını sordum 35 tl diyo normalmi bi korna için fiyat

bana kalırsa normal hazır yanmışken ferrari korna filan tak abi bahaneyle güzel bir korna takmış olursun.

Bakacam işte daha sanayiye gitmedim parçacıya telefonda sordum öyle dedi daha ses felan duymadım gitsem duyarak bakacamda :D

çakma ferrari kornası takma oda yanar başıma geldi, aracın garantisi varsa garantiden değiştiriyorlar. 35 TL çok uzun bi fiyat kaçırma bence

çakma ferrari kornası takma oda yanar başıma geldi, aracın garantisi varsa garantiden değiştiriyorlar. 35 TL çok uzun bi fiyat kaçırma bence

Bakıcam işte abi yanlız 35 tl normal dat dat klasik korna ferrari kornası sormadım daha hiç yarın gideceğim işte sanayiye sessiz sakin olmuyor :)

Hella Marka olanların var diye biliyorum Hellada sıkıntı olucağını sanmam arkadaşımın babası mk4 golfe hella marka ferrari korna taktı yanmadı. Yinede sen bilirsin abi.

Geri
Üst Alt