Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

köpeği döverek öldürdü!!

Konu, 'Hayvanlar Alemi' kısmında Elanor tarafından paylaşıldı.

1. Elanor

Elanor SCW Ladies

899
    153
    43
    video linki: http://www.facebook.com/video/video.php?v=132103366856332&comments
    Vezirköprü Darıçayı Alan köyü sakinlerinden Aziz Zengin,Arif Çakar ve Nefise Çakar isimli şahısların savunmasız bir köpeği elektrik direğine bağlayarak dakikalarca sopayla öldüresiye dövdüğü görülmektedir.Bu olaydan 3 gün sonra köpek ölmüştür. Köpeği döven kişi ve annesine İl Çevre Müdürlüğü tarafından 400TL para cezası uygulanmıştır. Edindiğimiz bilgilere göre bu akli dengesinin bozuk olduğu raporu alan kişiye ailesi tarafından koyun karşılığında köpek temin edilmekte ve bu şiddeti onlar üzerinde tatmin etmeye devam etmektedir.:mad:

Yani bu bir kereliğe mahsus bir şiddet değil, düzenli olarak devam eden seri şiddetler dizisidir. aşşağıdaki linkte dava açılması için imza toplanmaktadır...

http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=795

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    dertleri neymişl köpekle alıp veremedikleri ney

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    abi videoyu izledim sövüyorum ya sadece sövüyorum bunlar rahim terk adamlar

4. Elanor

Elanor SCW Ladies

899
    153
    43
    alıp veremedikleri ney bilmiyorum ama onları benim elime vercekler yermisin yemezmisin..::mad:

5. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    Kalkip gidip herifi olduresim geldi su an...O sopaya oturtmak gerek o

6. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Kadın gülüyor kadın gülüyor ya deliricem allahım off!..

7. isahin

isahin SCW Üyesi

393
    1
    18
    Dostlar konuyu yeni gördüm. Allah bildiği gibi yapsın. İnşallah bir çare bulunur bu şerefsizlere karşı.

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Doğadaki en vahşi yaratıklarız kimse inkar edemez, dünyanın dengesini her geçen salise bozmaya devam ediyoruz. Ayça üzgünüm, linki açıp da izleyecek kadar bile tahammülüm yok, zaten izleyenler yorumlarını yazmışlar. Bu insanlara dava açsan kodese atsan ne olacak ki? çıkınca yine aynısını yapmaya devam edecek. Annem her zaman söyler, "itten kuzu olmaaazzzz..."

9. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Töbeee Töbeee Yarabbim yaa :kizgin: :kizgin:

10. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    arkadaş bizimde köpeğimiz var elimizi kaldırdığımız olmadı daha bu nedir yaa cahil şerefsiz insanlar o......... yazık çok yazık

Sayfayı Paylaş