Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konya'da usta tavsiyesi

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın bakım zamanı yaklaşıyor.. Bakımı 1 ay içinde Konya'da yaptırmak istiyorum..

Araç aldığımda baya iyi durumdaydı, onun için ilk defa kapsamlı bir bakıma girecek ve değişmesi gereken parçalar var.. Bundan önce 1-2 küçük problem için Isparta'da götürdüm ama ustaların hiçbirinden memnun kalmadım.

Yetkili servis haricinde Konya'da VW grubu araçlara bakan iyi bir usta tavsiye edebilecek var mı ?

Hocam madem kapsamlı bakıma giricen Ankara ya git..leven sana yardımcı olur ilkim otomv.

Hocam madem kapsamlı bakıma giricen Ankara ya git..leven sana yardımcı olur ilkim otomv.

abi sağol,aslında çok güzel olur tanıdığımız,güvendiğimiz birine götürmek ama ankara uzak olur..ben konyalıyım....bu gittiğimde arabayı da aradan çıkarayım diyorum..

konyada nevzat usta var aydınlık evlerin karsısında kalıyor hemen orası karatay sanayisimi neydi adı yola bakıyor zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
konyada nevzat usta var aydınlık evlerin karsısında kalıyor hemen orası karatay sanayisimi neydi adı yola bakıyor zaten.

iş yerinin ismini veya numarasını verirseniz bulmam daha kolay olur.. forumdan ses seda çıkmayınca amcamı aradım..o araştırdı sağolsun.. karatay sanayinde oto klinik varmış..baya meşhurmuş..siz duydunuz mu klinik'i

nevzat usta sizin devamlı gittiğiniz bir yer mi, memnun musunuz?

ben karamanlıyım ama aracımın bakımları konyada oto klinikte yaptırırım çok memnunum tavsiye ederim :eek:key:

• Beğen
ALİ KARDES nevzat ustayı yıllardır bilirim. ww üzerine calısır genelde. wag grubu arabalara da bakıyor. Böyle anadolu esnafı bir adaamdır kendisi. Tanışıklığımız komşumdur yılalrdır bilirim ordan. yer olarak ta aslında kolay akgunler otagazı bilyomusunuz. ya da soyletarif edeyim istanbul yolundan giderken aydınlık kavsagını geciyorsunuz ilerideki makro amrkete varmadan saga sanayi girişi var buyuk camininin dibinden oradan giriyorsunuz hemen ilk sağa donuyorsunuz yani geldiginizin ters istikamete gidiyorsunuz istanbul yolu gorunuyor zaten. sonra ilk sola donmeden köşedeki yer .

• Beğen
Geri
Üst Alt