Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konya'da ne de çok Seat var...

oguz

Kayıtlı Üye
İşim gereği 2 haftadır haftada 2 gün Konya'ya geliyorum.
Bugün de buradayım. Sokakta her yer Toledo Cordoba, Ibıza Leon. Valla Seat kaynıyor burası :)

Bizim foruma kaçı üye acaba?? :hosgeldin:

kayseride öyle kaynıyor ama sitede 15 kişi yokuz :D

Anadolu darbesi yapılsa fena olmaz aslında :)

bende gelen arkadaşlardan çok duydum seatın bol olduğunu

konyalı işini bilir :) arabamı almak için 3 ay sahibinden i takip etmiş biri olarak, toledo deyince konya - antep gerçekten.

aramızda yokki bir kaç gönüllü kayseri toplanamıyor konyadan üyemiz oldukça az,G.Antep buralara göre çok daha iyi

kayseri biraz yogun gibi sanki uygun tarih ayarlıyamıyoruz ayarlasakta sayımız 10 nu bulmuyor arabalarımızda stıcker yapısılı ama dikkat eden yok :D

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 ay öncesine kadar haftada 2-3 gün kayserideydim kayseri seatın memleketi bence ve en çokta leon gördüm maaşallah hiç boşunuda görmedim hep kit' li araçlar

25. seat ım leon sport up tı konya merkezden tekel bayii bir arkadaş aldı aracı,o da bahsetmişti 10 arabadan en az 5 tanesi seat marka diye inanamamıştım :)

Geri
Üst Alt