Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

konyada boya koruma

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında cutter tarafından paylaşıldı.

1. cutter

cutter FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

65
    3
    8
    merhaba arkdaşlar konyada seatıma iyi güvenilir boya koruma yaptırabileceğim bir yer var mı?

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    konu açılmışken konya değil ama kocaelide sonax bursada ziebartta nazım geçer yardımcı olurum arkadaşlar

3. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    İstanbulda Göktuğ abimiz var:D

4. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Eskı kunduracılar sanayıının orda sonax var. Eskı sahıbı tanıdıgımdı. Sımdıkı arkadasla bıraz muhabbet ettık. Isını saglam yapıyordu..oraya gıdebılırsın.

5. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    ankaraya gelmeyi düşünürsen yardımcı olabilirim en yakında burası gibi gözüküyor

Bunu beğendi. cutter bunu beğendi.
  6. cutter

cutter FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

65
    3
    8
    tşk ederim levent abi inş

7. kratostol

kratostol SCW Üyesi

159
    5
    18
    ahaaa hoca vallahi şimdi girdim foruma konyadayım ben de ve boya koruma için başlık açacaktım bu kadar olur ancak:eek: hocam ben bu günlerde autokinge yaptırmayı düşünüyorum hem mini onarım kapsamında ufak tefek hasarları da yaptıracam açıkçası zaten autokingden başka profesyonel yer yok konyada. sonax desen yetişmiş elemanları yok her gidişimde farklı farklı tipler. sonra bir ziebart bir 3m imiz de yok malesef. nalçacıda bir 3m var ama orası da güven vermiyor bana. dediğim gibi ben autoking de düşünüyorum az önce aradım fiyat bilgisi verecekler gelişme olursa haber ederim sana. sen de araştır bakalım biraz daha .

Sayfayı Paylaş