Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Konu: jetta 1.6 tdi mi corolla dizel mi???

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar amcama fiata açtığı dava sonunda albeayı geri vererek 32 000 civarı bir para aldık netice itibarı ile sıfır yeni dizel bir araç alıyoruz jetta mı toyota corollamı???

Gökhan abi sadece bu 2 aracı mı düşünüyosunuz. ??

jetta olabilir ama daha güzel bi dizel araç alınabilir

aldığım duyumlara göre 1.4 corolla dizeller (d-4d) cansız kalıyomuş.focusu almadan önce onlarıda araştırmıştım..

aldığım duyumlara göre 1.4 corolla dizeller (d-4d) cansız kalıyomuş.focusu almadan önce onlarıda araştırmıştım..

bildiğim kadarıyla 90hp Akın abi..
torku da 180-200nm arası bişi..trafikte de belli oluyo zayıf kaldıkları zaten..

daha arabayı yeni aldım ama aklımı kurcalayacak tek araç alfa romeo guiletta 170hp 1,4. Testini yapmak için sabırsızlanıyorum. Bir dergide tüketime dair rakamları test sırasında 5küsür ölçmüşlerdi, dizelin homurtusunu dinleyeceğime bu tarz bir makineyi tercih ederim. Bir dahaki hedef daha iyi bir makine çıkmadığı sürece guiletta diyebilirim.

daha arabayı yeni aldım ama aklımı kurcalayacak tek araç alfa romeo guiletta 170hp 1,4. Testini yapmak için sabırsızlanıyorum. Bir dergide tüketime dair rakamları test sırasında 5küsür ölçmüşlerdi, dizelin homurtusunu dinleyeceğime bu tarz bir makineyi tercih ederim. Bir dahaki hedef daha iyi bir makine çıkmadığı sürece guiletta diyebilirim.
Multiair iyi bi teknoloji.
Yakıt tüketimini düşürürken, elde edilen gücü %10, torku %15 oranında arttırıyo.

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

Konuya gelirsek, bu 2 araç arasında Jetta'yı alırdım.
Ancak Bravo 1.6 dizel 120hp bence en iyi seçenek.

yok ayberk yok kimseye aldıramıcaksın bravoyu :) :D

Ben fikrimi söylüyorum Abi isteyen alsın isteyen almasın :D
Benim dizel anlayışım Cupra TDI.

Geri
Üst Alt