Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

konu forum olunca...az sohbet edelim...

kirlisakal

Kayıtlı Üye
sayın yönetici arkadaşlar ve sevgili arkadaşlar :) sohbet etme ihtiyacı duydum iice sıkıldım cunku.konu kirliliği her geçen gün artıyor.temizlik yapılamıyormu dicem umarım oluyordur...ayrıca gereksiz konular açılmasın arkadaşlar sizden ricam.konu açmadan önce sorunlarınızı önce formumuzda araştırın öle konu açın derim.avm ye döndü burası...sohbet dönsün konuşalım dertleşelim boşuna benzin yakmasın burası :) ben doğruları konuşmayı seven biriyim.amacım kimseyi rencide etmek değil. eğer burda insanları azcık olsun yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bana.ben seat meraklısıyım ve hastasıyım bunun için burdayım.ben daha evvel başka forumlarda bulundum toplantılara buluşmalara katıldım.benım cordobayı tr de tek yapmaya çalışan arabama aşık birisiyim.öle de oldu zaten başka cordoba yok eminim...bazen dikkatimden kaçmıyor değil giriş yaparken sürekli bağlı kal tıklamışız belkıde online gözüküyorsunuz ama kimse aktif değil.bazı arkadaşlar zaten feysten grupdan paylaşıyor. bazen ruhum daralıyor.kolları sıvamak gerek havalar ısınıyor toplantıları teşvik şart.bunun içinde ne gerekiyorsa yapılmalı.bugun konya da şehitler için her markadan araçlarla konvoy toplantı yapılıyor.başka bi forumda abantta 30 agustos zafer bayramı kutladık mesela.belli başlı ağır adamlar var 4-5 kişi insanlarla dialog her zaman iidir derim ben.yaş kaç olursa olsun forum ailesi olarak birbirimizi ihmal etmeyelim dost her zaman lazımdır.bilgi paylaştıkca güzeldir uygulamak size kalmış.dunden beri sayıyıorum belkı hergun 10-20 üye hoşgeldin diyoruz gelen kaçıyor.hayat kısa bırakın ınternet çalışsın forum çalışsın sohbet dönsün...varsa bi kusurumuz af ola..duygu düşünceleriniz varsa da paylaşabilirsiniz...çok teşekkürler

Selamlar önceliklikle iyi aksamlar burada ki amacimiz hem bilgi alışverişi ve birbirimize daha nasil yardimci olabiliriz. Sonuc olarak hepimiz icin burada online bulunan arkadaşlar admin abilerimiz yada kardeslerimiz ile forumuzca etkinlikler yapilabilir. Amaç bahsettiginiz gibi bölgesel etkinlikler yapilabilir.

Selamlar önceliklikle iyi aksamlar burada ki amacimiz hem bilgi alışverişi ve birbirimize daha nasil yardimci olabiliriz. Sonuc olarak hepimiz icin burada online bulunan arkadaşlar admin abilerimiz yada kardeslerimiz ile forumuzca etkinlikler yapilabilir. Amaç bahsettiginiz gibi bölgesel etkinlikler yapilabilir.
foruma hareket gelirse toplantılar kaçınılmaz olur :) bölgesel olur zaten.her bölgeden il sorumlusu tayin etmeli.gençler bu işi ii kıvırır.bulıuşmadan önce forumda insanlar kaynaşmalı...

foruma hareket gelirse toplantılar kaçınılmaz olur :) bölgesel olur zaten.her bölgeden il sorumlusu tayin etmeli.gençler bu işi ii kıvırır.bulıuşmadan önce forumda insanlar kaynaşmalı...
Aynen hocam hem fikir alis verisi olur. Insanlar bazi konularda bilgilendirilmiş olur hepimiz sonuç olarwk bazi şeyleri deneme yanilma yoluyla öğreniyoruz yeni nesil motorlar kasalar cikiyor örneğin 6l den 6j ye terfi eden ibiza kasasi gibi her donemin farkli aksesuvarlari cikiyor bazi arkadaşlar kendi yaraticiliklari ile guzel seyler yapabiliyor. Birbimiz ile kaynasmak bizim elimizde.

Bu konu açılması çok iyi oldu sağolasın metin kardeşim.
ne demek cezmi abi sende saol,hakikaten çok can sıkıcı bir durum.scw yi yaşatmak ya da öldürmek bizim elimizde olan bişi.ben bana düşen elimden geleni yapmaya hazırım.illa bunu yapmak için mod vs olmak da gerekmiyor düşünmüyorum zaten.benım yaşım 42 herkesin sevdiği bi arac markası vardır bende seatı seviyorum.az evvel arkadaşımızın dediği gibi uygulamalrı görsel görerek toplantılarda fikir alışverişi bulunmak bişiler kapmak adına burdayız zaten.araba bahane dostluklar şahane.bende laf cok çene de var :D sana da ayrıca tşk ederim site çok kullanışlı

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Bence de cok guzel bir konu.
Önüne gelen ayni sorulardan defalarca soruyor bu da forumu çöplüğe döndürmekte. Burada iş surekli online olarak modlara yoneticilere dusmekte. Tapatalk ya da benzeri programlar ile cepten yada bilgisayardan online olarak acilan konuları takip edip Mükerrer konu varsa kapatmasi gerekir. Ayrica yeni uyelerin ya da eskilerin arastirma yapmadan konu açması engellenmeli...
Birde aslinda scw yoklama gibi scw sohbet konusu olmali. soru sorulan konu icinde surekli sohbet edilip konu yarardan cok zarara dogru gidiyor. Sohbetler ilgili konuda olsa fazla mesajla icerik kirlenmez. Ister istemez 5 mesajlik konu 50 mesaja donusuyor, bu da arastirma yapan kisiyi konuyu okumasindan vazgecirmekte.

Aynen hocam hem fikir alis verisi olur. Insanlar bazi konularda bilgilendirilmiş olur hepimiz sonuç olarwk bazi şeyleri deneme yanilma yoluyla öğreniyoruz yeni nesil motorlar kasalar cikiyor örneğin 6l den 6j ye terfi eden ibiza kasasi gibi her donemin farkli aksesuvarlari cikiyor bazi arkadaşlar kendi yaraticiliklari ile guzel seyler yapabiliyor. Birbimiz ile kaynasmak bizim elimizde.
şuan iş gereği artvindeyim.artvinde leonu olan bir dostum var beraber vites derisini değiştirdik cupra topuzu taktık.artvinde toplantılarımız oluyor ortam ve yayla havası ii geliyor bazen.dediğin gibi değişik bişi gözüne çarpıyor hoşuna gidiyor.parça sıkıntısı oluyor adam bilemıyor rizeye basıp gidiyor.

Bence de cok guzel bir konu.
Önüne gelen ayni sorulardan defalarca soruyor bu da forumu çöplüğe döndürmekte. Burada iş surekli online olarak modlara yoneticilere dusmekte. Tapatalk ya da benzeri programlar ile cepten yada bilgisayardan online olarak acilan konuları takip edip Mükerrer konu varsa kapatmasi gerekir. Ayrica yeni uyelerin ya da eskilerin arastirma yapmadan konu açması engellenmeli...
Birde aslinda scw yoklama gibi scw sohbet konusu olmali. soru sorulan konu icinde surekli sohbet edilip konu yarardan cok zarara dogru gidiyor. Sohbetler ilgili konuda olsa fazla mesajla icerik kirlenmez. Ister istemez 5 mesajlik konu 50 mesaja donusuyor, bu da arastirma yapan kisiyi konuyu okumasindan vazgecirmekte.
forum kullanmakta bilincsiziz..bişi soruyoruz alıntı yapmadan cevap yazdığı zaman konu konu olmaktan cıkıyor takip etmek güçleşiyor.bana biri bişi sordugu zaman ya etiketlesin yada alıntı yapsın kı sordugu şeyin cevabını alabilsin.bi keresinde feyste cıkma parca arayan arkadaş aynı konuyu buraya da açması gözümden kaçmıyor değil :) doğru yolu göstermek faydası oluyormu muamma.sosyallik bu değildir bence.

şuan iş gereği artvindeyim.artvinde leonu olan bir dostum var beraber vites derisini değiştirdik cupra topuzu taktık.artvinde toplantılarımız oluyor ortam ve yayla havası ii geliyor bazen.dediğin gibi değişik bişi gözüne çarpıyor hoşuna gidiyor.parça sıkıntısı oluyor adam bilemıyor rizeye basıp gidiyor.
Hocam aynen öyle bazi arkadaşlar farklı uygulama yapabiliyor bir bakmişin cok maliyetli de degil araç görünümü herseyi değişiyor. Cupralar bambaska donanim dan ziyade aksesuar malzeme kalitesi seat diyince aklim basimdan gidiyor. Insanlar bizi pek anlamiyor hocam vw grubu bir de bmw grupları nj tur arabaya binilirmi diyorlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki.

Geri
Üst Alt