Kontrol paneline yani beyine servis yazılım atarmi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Kontrol paneline yani beyine servis yazılım atarmi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Suat0639 tarafından paylaşıldı.

1. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar aracım epc uyarısı veriyor ve fren lambalarim devamlı yanıyor hız sabitleme çalışmıyor ve klima sogutmuyor arizayi sildir yorum hepsi çalışır duruma geliyor ama tekrar arıza veriyor bir usta beyinde arıza var dedi bir elektronik ciye baktırdım lehimlerde felan bi arıza göremedi ama servisler yazılım atıyormuş öyle bir bilgi edindim daha önce başına böyle birşey gelen varmı yardımlarınızı bekliyorum

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.578
    Ödül Puanları:
    113
    güncellenmek istiyor

3. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Servisi aradım ustam amerikan park varmı aracta dediler vardı ama söktüm dedim büyük ihtimalle amerikan park yol açtı bunlara dedi beyin değişebilir felan dedi hiç güncellemeden bahsetmedi

4. kirlisakal

kirlisakal TEKNİK KOORDİNATÖR

Beğenileri:
    5.578
    Ödül Puanları:
    113
    elektriksel donanım yol açmış muhtemelen.önce deneme yanılma yontemıyle arıza bulunsun,tamiri zaten kolay.aslında cokta buyuk arıza da değil ustalar bırazda abartıyorlar beyin arızalarını.pahalı işcilik velet mubarek

5. Suat0639

Suat0639
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ya abi arıza tam şundan diyen çıkmadı ki daha pahalı mahalli alicaz beyni ama ondan değilse soru. Diye korkuyorum

Sayfayı Paylaş