Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kontrol paneline yani beyine servis yazılım atarmi

Suat0639

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım epc uyarısı veriyor ve fren lambalarim devamlı yanıyor hız sabitleme çalışmıyor ve klima sogutmuyor arizayi sildir yorum hepsi çalışır duruma geliyor ama tekrar arıza veriyor bir usta beyinde arıza var dedi bir elektronik ciye baktırdım lehimlerde felan bi arıza göremedi ama servisler yazılım atıyormuş öyle bir bilgi edindim daha önce başına böyle birşey gelen varmı yardımlarınızı bekliyorum

Servisi aradım ustam amerikan park varmı aracta dediler vardı ama söktüm dedim büyük ihtimalle amerikan park yol açtı bunlara dedi beyin değişebilir felan dedi hiç güncellemeden bahsetmedi

elektriksel donanım yol açmış muhtemelen.önce deneme yanılma yontemıyle arıza bulunsun,tamiri zaten kolay.aslında cokta buyuk arıza da değil ustalar bırazda abartıyorlar beyin arızalarını.pahalı işcilik velet mubarek

Ya abi arıza tam şundan diyen çıkmadı ki daha pahalı mahalli alicaz beyni ama ondan değilse soru. Diye korkuyorum

Geri
Üst Alt