Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kontak anahtarı dönmüyor bakar mısınız?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında cutter tarafından paylaşıldı.

1. cutter

cutter FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

65
    3
    8
    [h=2][/h]

İyi akşamlar arkadaşlar kontak anahtarını takıyorum bir tık dönüyor 2.tık dönmüyor göstergelerin ışıkları falan yanmıyor direksiyon kilidi yok çünkü direksiyon sağa sola rahat dönüyor fakat kontak marşa bile geçmiyor göstergeler bile yanmıyor bu neden olabilir acaba bilgisi olan yada böle bir sorunla karşılaşan var mı?​

2. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Direksiyon kilitli olmasın!!!Ya da kontak bozulmuş olabilir,benim eski ibizamda da aynı problem olmuştu kontak devresi değişmişti :(

3. cutter

cutter FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

65
    3
    8
    fiyat olarak ne kadara değişmişti hocam aklımda bulunsun en azından birde nerede yaptırdınız?

4. MERTCAN

MERTCAN SCW Üyesi

30
    6
    8
    Direksiyonu sağ sola bir oynatın tekrar deneyin belki çözülür benimde corollayla gelmişti sorun onda hiç dönmüyodu sağ sol yaptım döndü anahtar

5. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    Buyuk ihtimal direksiyon takili kalmistir anahtari cozmuyodur. Tekrardan direksiyonu bi saga sola iyicene dondurum kontagi cevirmeyi deneyin, olmassa kontak yataginda bir problem olabilir.

6. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Sıkıntı kontak yatağında tam tur sağ sol yapıp deneyin olmaz ise değişmesi gerekebilir...

7. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    - - - Mesaj Birleştirildi - - -

Balıkesir de bir ustaya yaptırmıştım bayağı uğraşmıştı direksiyon falan sökülmüştü ve 100 küsür tl masrafı olmuştu,parasında da değilim çok sıkıntılı bir iş olmuştu,umarım aynı sorun yoktur senin aracında..

Sayfayı Paylaş