kontak anahtarı dönmüyor bakar mısınız? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kontak anahtarı dönmüyor bakar mısınız?

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
[h=2][/h]

İyi akşamlar arkadaşlar kontak anahtarını takıyorum bir tık dönüyor 2.tık dönmüyor göstergelerin ışıkları falan yanmıyor direksiyon kilidi yok çünkü direksiyon sağa sola rahat dönüyor fakat kontak marşa bile geçmiyor göstergeler bile yanmıyor bu neden olabilir acaba bilgisi olan yada böle bir sorunla karşılaşan var mı?​

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Direksiyon kilitli olmasın!!!Ya da kontak bozulmuş olabilir,benim eski ibizamda da aynı problem olmuştu kontak devresi değişmişti :(

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
fiyat olarak ne kadara değişmişti hocam aklımda bulunsun en azından birde nerede yaptırdınız?

MERTCAN

Kayıtlı Üye
Direksiyonu sağ sola bir oynatın tekrar deneyin belki çözülür benimde corollayla gelmişti sorun onda hiç dönmüyodu sağ sol yaptım döndü anahtar

static-x

Kayıtlı Üye
Buyuk ihtimal direksiyon takili kalmistir anahtari cozmuyodur. Tekrardan direksiyonu bi saga sola iyicene dondurum kontagi cevirmeyi deneyin, olmassa kontak yataginda bir problem olabilir.

mgencay

Kayıtlı Üye
Sıkıntı kontak yatağında tam tur sağ sol yapıp deneyin olmaz ise değişmesi gerekebilir...

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
- - - Mesaj Birleştirildi - - -

fiyat olarak ne kadara değişmişti hocam aklımda bulunsun en azından birde nerede yaptırdınız?
Balıkesir de bir ustaya yaptırmıştım bayağı uğraşmıştı direksiyon falan sökülmüştü ve 100 küsür tl masrafı olmuştu,parasında da değilim çok sıkıntılı bir iş olmuştu,umarım aynı sorun yoktur senin aracında..