Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kontak anahtarı dönmüyor bakar mısınız?

cutter

Forumdan Uzaklaştırıldı
[h=2][/h]

İyi akşamlar arkadaşlar kontak anahtarını takıyorum bir tık dönüyor 2.tık dönmüyor göstergelerin ışıkları falan yanmıyor direksiyon kilidi yok çünkü direksiyon sağa sola rahat dönüyor fakat kontak marşa bile geçmiyor göstergeler bile yanmıyor bu neden olabilir acaba bilgisi olan yada böle bir sorunla karşılaşan var mı?​

Direksiyon kilitli olmasın!!!Ya da kontak bozulmuş olabilir,benim eski ibizamda da aynı problem olmuştu kontak devresi değişmişti :(

fiyat olarak ne kadara değişmişti hocam aklımda bulunsun en azından birde nerede yaptırdınız?

Direksiyonu sağ sola bir oynatın tekrar deneyin belki çözülür benimde corollayla gelmişti sorun onda hiç dönmüyodu sağ sol yaptım döndü anahtar

Buyuk ihtimal direksiyon takili kalmistir anahtari cozmuyodur. Tekrardan direksiyonu bi saga sola iyicene dondurum kontagi cevirmeyi deneyin, olmassa kontak yataginda bir problem olabilir.

Sıkıntı kontak yatağında tam tur sağ sol yapıp deneyin olmaz ise değişmesi gerekebilir...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

fiyat olarak ne kadara değişmişti hocam aklımda bulunsun en azından birde nerede yaptırdınız?
Balıkesir de bir ustaya yaptırmıştım bayağı uğraşmıştı direksiyon falan sökülmüştü ve 100 küsür tl masrafı olmuştu,parasında da değilim çok sıkıntılı bir iş olmuştu,umarım aynı sorun yoktur senin aracında..

Geri
Üst Alt