• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kontağı çevirdiğinde dijital klima ekranının yanıp sönmesi

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
SCW Ailesi, araçta kontağı çevirir çevirmez dijital klima ekranı yaklaşık 1 dk süresince gidip geliyor aynı zamanda motor çalışırken de örneğin akşam vakti bu ekranda hafiften dalgalanmalar oluyor bazen parlak yanıyor bazen azalıyor.Ayrıca, özellikle rölantide ışıkta beklerken vb. fark ediyorum ön farların şiddeti artıyor azalıyor ama dediğim gibi her zaman olmuyor.aküyü yeni değiştirdim.sebebi ne olabilir? konu ile alakası var mı yok mu bilmiyorum yine de anlatayım rölanti hep sabit sorun yok.artı klima ve kaloriferde iken fan bazı zamanlarda fasılalı yani kesik kesik üfleme yapıyor.

herkese keyifli sürüşler

konum sahipsiz kaldı:)))

g.inal

Kayıtlı Üye
İsim
G
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.8 Signo
geçmiş olsun bir oto elektrikçisine gitme sinyali veriyor bence.. Benim eski bir aracımda da vardı kış aylarında genelde ara sıra yapıyordu ilerleyen zamanlarda kendiliğinden kesilince ve yapmayınca gitmekten vazgeçmiştim.

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
sağolasın kardeşim bir ricam olacak seat cordoba için çıkma veya yan sanayi parça satan yerler arıyorum şehir farketmez bildiğin varsa paylaşırsan sevinirim

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
sağolasın kardeşim bir ricam olacak seat cordoba için çıkma veya yan sanayi parça satan yerler arıyorum şehir farketmez bildiğin varsa paylaşırsan sevinirim
@kirlisakal metin abi sana yardımcı olur

Sorun aküde akım aralığına bakılır şarz dinamosunun kömürkeri bittim biteceğim diyebilir

kelme

Kayıtlı Üye
İsim
ali emlek
Nereden
İzmir
Araç
İbiza 1.6 Signo
klima bendede aynı şeyi yapıyor sorunu çözebldinizmi yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt