Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koni Sarı Spor Amortisör,H&R "4,5" Yay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu topic silinsin ya da kaldırılsın yoksa beni zarara sokacak =)
her siteyi açişimda gördüğümde elime acilen para geçsin diye dua eder oldum =)

duan en kısa zamanda kabul olur umarım cunku bu amortısorler ıle arac muthıs degısıyor.Kullanmayan ne demek ıstedıgımı anlayamaz

duan en kısa zamanda kabul olur umarım cunku bu amortısorler ıle arac muthıs degısıyor.Kullanmayan ne demek ıstedıgımı anlayamaz

valla ben çok fazla performansinda değilim..
arkadaşimin alfa 156sında kullandığımız ayara yakın bir şekilde en azindan şu anki sadece -5 lik kadar yol tutsun ama biraz da yumuşak ayarda olup konforlu olsun istiyorum..
bahsettiğim 156 da alt üst kule gergisi arka üst kule gergisi koni amortisör -5 yay ve pirelli zero nero lastik olmasina rağmen orta sertlik ayarinda benim aracimdan çok daha yumuşak...konilere sırf bu yüzden geçmek istiyorum

valla ben çok fazla performansinda değilim..
arkadaşimin alfa 156sında kullandığımız ayara yakın bir şekilde en azindan şu anki sadece -5 lik kadar yol tutsun ama biraz da yumuşak ayarda olup konforlu olsun istiyorum..
bahsettiğim 156 da alt üst kule gergisi arka üst kule gergisi koni amortisör -5 yay ve pirelli zero nero lastik olmasina rağmen orta sertlik ayarinda benim aracimdan çok daha yumuşak...konilere sırf bu yüzden geçmek istiyorum

benım aracımda kısa bır sure denemıstım omp 5 cm yaylarla arac tek kelıme ıle hızlı tren gıbı oluyor vırajlarda bır sıkıntı yasamıyorsun arac bayagı bır sert olmustu o zamanlar sorun degıldı ama sımdı sert olması benım ıcınde bır sorun teskıl edıyor

ömer aracını başka bir sitede kaza yapmış şekilde fotoğraflarını gördüm geçmiş olsun..
sol arka ya da sağ arka tarafta aks komple zarar görmüş ve jant dışa bakar şekildeydi...
amortisör ve yaylarda herhangi bir eğrilme yoktur inşallah?

ömer aracını başka bir sitede kaza yapmış şekilde fotoğraflarını gördüm geçmiş olsun..
sol arka ya da sağ arka tarafta aks komple zarar görmüş ve jant dışa bakar şekildeydi...
amortisör ve yaylarda herhangi bir eğrilme yoktur inşallah?

Kontrol ettirildi,Yamulma eğilme,zedelenme hiç yok.Sorun çıkarsa zaten ben hep burdayım ; )
herşey sağlam tam tıkırında

Bozuk olsa zaten satmam ben bunları,Sonra başıma binbir türlü sorun çıkıcak.

Kontrol ettirildi,Yamulma eğilme,zedelenme hiç yok.Sorun çıkarsa zaten ben hep burdayım ; )
herşey sağlam tam tıkırında

Bozuk olsa zaten satmam ben bunları,Sonra başıma binbir türlü sorun çıkıcak.

tamamdır..
bakalim 7 haziran doğumgünüm..550 toplayabilirsem seti alirim büyük ihtimal =)

setin toplami 800 değilmiydi ömer? 1150 yapmişsin sanirim..ya da gece gece ben okuduğumu anlamakta güçlük çekiyorum:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt