Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Koni Amortisör + Eibach -5 Sportline Yay takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gel vatandaş gel
Yağmur çamur bitti,yaz geldiiiii arabalar tertemiz , güzel jantlar üstünde , leylek gibi kalmasın,haydi biraz basın aracınızı =))

hayırlı satışlar Volkan,coillerin geldiyse yay takar gibi her yerde taktırma =)

timur bugün taktırdım coilleri...arkalar en kapalı şekilde yani en basık şekilde..önler de tam en aşağı kademede..
koni + -5 eibachtan 1 parmak daha aşağıda ama kesinlikle daha da aşağı inmiyor....ya montajda bir sıkıntı var ya da coil bu kadar indiriyor..
sen ayarları en aşağı aldığında lastiği çamurluğun içine sokabiliyor musun?
üstüne üstlük konilerin konforu da gitti , stock amortisör + -5 lik eibach kullandığım günlere geri döndüm bir anda..
büyük ihtimalle koni ve eibachları satmayacağım coilleri çıkartıp satacağım sanırım...

sanırım coilover konusuyla ilgili ayrı bir konu da açacağım..

timur bugün taktırdım coilleri...arkalar en kapalı şekilde yani en basık şekilde..önler de tam en aşağı kademede..
koni + -5 eibachtan 1 parmak daha aşağıda ama kesinlikle daha da aşağı inmiyor....ya montajda bir sıkıntı var ya da coil bu kadar indiriyor..
sen ayarları en aşağı aldığında lastiği çamurluğun içine sokabiliyor musun?
üstüne üstlük konilerin konforu da gitti , stock amortisör + -5 lik eibach kullandığım günlere geri döndüm bir anda..
büyük ihtimalle koni ve eibachları satmayacağım coilleri çıkartıp satacağım sanırım...

sanırım coilover konusuyla ilgili ayrı bir konu da açacağım..

konfor gıdıyor malesef volkanım gıtmeme gıbı luks yok en yumusakta kullansanda gıdıyor bu boyle benımde satma sebebım buydu bızım arabamın ılacı konı eıbach bır ada seklı:) hangı marka aldın bılmıyorum ama hepsı aynı oranda ayarı yok dusurme bakımından onlerdekı lastıkler ıcerı gırmesı cok zor oluyor ben maksımumda ındırmıstım yıne cok az gırmıstı 18 degılde 17 olsa yarısına kadar gırıyor ama :D

şimdi coili mi yaylarımı neyi satıyorsun kafam karıştı :) zira başka bir konudada coilleri satıyorsun

=) haklısın yekta abi olay iyice karışmış gözüküyor..
Koni ve eibach satışı iptal..coilleri satacağım...bu konuyu siliyorum izninizle arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt