Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koni amortisör+eibach yay

Jant değeri ET45 ise jantın çamurluklara sürtme durumu olmaz. ET45 ve üstü ise. Hatta ET41 ve üstü ise sürtmez :) Ama ET35 jant alırsanız zaten jantın dışarıda durduğunu görürsünüz. Orjinal jantlarla sürtme yaşamazsınız.

şu an üzerinde orj jantlar var ama 17 yada 18e geçmmeyi düşünüyorum,bu durumda ET41 ve üzeri olmasına dikkat ediyorum ok :) teşekkür ederim. peki 17 mi 18 mi jant alıym ne dersiniz ?:)

Aslında ideali 17" Konfor ve kötü yol koşulları için hatta çok çukurlu bir yol kullanıyorsan 16" ama böyle yollarda senede bir kez gidiyorsan 5lik yay ve 18" lik jant :eek:key:

Aslında ideali 17" Konfor ve kötü yol koşulları için hatta çok çukurlu bir yol kullanıyorsan 16" ama böyle yollarda senede bir kez gidiyorsan 5lik yay ve 18" lik jant :eek:key:

istanbul'da karşına nerde ne çıkacağı belli olmuyor aslında,her yer köstebek yuvası gibi ama koni alırsam,18'' kurtarır gibi düşündüm :confused:

bu arada yay ve amortisörü serviste mi taktırmalıyım,ne kadara mal olur arkadaşlar ? (aracımın garantisi bitti) yada bildiğiniz iyi bir usta varsa paylaşırsanız sevinirim..

:) çok sabırsızsın :)

Orjinale göre daha kısa olduğu için spor helezonlarla mükemmel uyum sağlar. Gereksiz sekme ve reboundlar oluşmaz. Sertlik yumuşaklık ayarı mevcut. Yumuşak ayarda orjinal amortisörlerinizi aramazsınız. Detaylı araştırmam sonucu benim tarifim bu olur size. Zamanında bayağı uğraştım alıyordum tam :)

Ancak sonrasında K-Sport Coilover aldım. Çok ama Çok az bir farkla. Yay + Koni = 1800 TL, K-Sport coilover = 2100 peşin 2200taksitli. kampanyadaydı.

P.tesi yada Salı elime ulaşıcak coiloverlar. Kampanya bitmediyse tavsiye ederim, çok olumlu kullanıcı yorumları mevcut.
Ancak koni + eibach yada hr'da kötü tercih sayılmaz. Vereceğiniz fiyatı belirtirseniz sevinirim.

Koni Sarı Sport Amortisör + H&R 5mm yay + Montaj = 1800TL peşin fiyat, 1900TL kredi kartı diye fiyat almıştım Powershop'tan.

Yay amortisör serviste taktırmana gerek yok. Powershoptan alırsan montaj ücretsiz yapıyorlar zaten. Orada yaptırabilirsin onun dışında amortisörcülerde veya başka yerde yaptırabilirsin :)

Geri
Üst Alt