Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

konfor kontrol unıtesı arızası?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Thuqlife35 tarafından paylaşıldı.

1. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    aracımın kısalarında xenon ampul takılı. sustalı anahtarımı kaybettigm ıcın bugun servıse gıttım anahtarm geldı kodlama yapılacaktı aracım bilgisayara baglandıgında 09 koduyla baslayan CAN-Konfor 0010 diye bi arıza tespit edildi servis konfor kontrol unıtesı arızası dedı ve bu arıza yuzunden anahtara kodlama yapılamadı bu arızayı nasıl sildirebiliriz bilgisi olan varmı.

2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    bugün servis arızayı silemedimi?

3. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    edırnede seat olmadıgı ıcın xenonları edırnedekı volksvgnde taktrmstm corludakı seat servısı taktırdıqnz yere gıdın dedı edırnedeki volksvgnde bız sılemıyoruz corludakı seate gdın orjinal ampullerı taknca bilgisayardan silinir arıza dedi pzt gunu tekrar corluya goturcem arabayı bakalım nolacak.

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    allah allah ilginç bir durum xenon ları iptal edip kendileri neden denemiyorlarda sizi yoruyorlar anlayamadım...

5. Thuqlife35

Thuqlife35 SCW Üyesi

56
    1
    8
    bende anlamadım bugun edirnede volkswagende xenonları sokup orjınal ampullerı taktılar arızayıda bilgisayardan sildiler seate tekrar gidip kodlamayı yaptırdım. anladıgım su ki seat corlu hıc ilgilenmio ilgi alaka sıfır adamlarda bastan benı gondermeyıp sorunu kendileri giderebilirlerdi...bana bosuna yakıt harcattılar git gel 100 tl benzin yakıo..

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sorun hallolmuş geçmiş olsun

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    neyse bakalım sorunun çözüldüğüne say...

8. djriko

djriko SCW Üyesi

485
    125
    43
    geçmiş olsun

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Servisler hep sıkıntı yahu.. hallolmuş yha gözünüz aydın