Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

konfor kontrol unıtesı arızası?

Thuqlife35

Kayıtlı Üye
aracımın kısalarında xenon ampul takılı. sustalı anahtarımı kaybettigm ıcın bugun servıse gıttım anahtarm geldı kodlama yapılacaktı aracım bilgisayara baglandıgında 09 koduyla baslayan CAN-Konfor 0010 diye bi arıza tespit edildi servis konfor kontrol unıtesı arızası dedı ve bu arıza yuzunden anahtara kodlama yapılamadı bu arızayı nasıl sildirebiliriz bilgisi olan varmı.

bugün servis arızayı silemedimi?

edırnede seat olmadıgı ıcın xenonları edırnedekı volksvgnde taktrmstm corludakı seat servısı taktırdıqnz yere gıdın dedı edırnedeki volksvgnde bız sılemıyoruz corludakı seate gdın orjinal ampullerı taknca bilgisayardan silinir arıza dedi pzt gunu tekrar corluya goturcem arabayı bakalım nolacak.

allah allah ilginç bir durum xenon ları iptal edip kendileri neden denemiyorlarda sizi yoruyorlar anlayamadım...

bende anlamadım bugun edirnede volkswagende xenonları sokup orjınal ampullerı taktılar arızayıda bilgisayardan sildiler seate tekrar gidip kodlamayı yaptırdım. anladıgım su ki seat corlu hıc ilgilenmio ilgi alaka sıfır adamlarda bastan benı gondermeyıp sorunu kendileri giderebilirlerdi...bana bosuna yakıt harcattılar git gel 100 tl benzin yakıo..

neyse bakalım sorunun çözüldüğüne say...

Servisler hep sıkıntı yahu.. hallolmuş yha gözünüz aydın

Geri
Üst Alt