Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komponent Onerisi/ Tavsiyesi

işinin ehli biri yapar ama tamirsiz 2. el bulabilirsin sana malolacak tamir parasının biraz üstüne

Navitech Servisi Teybin montajina 80tl istedi ayrica aldigim iki komponenti kapilara takmak icin ayrica para istedi, taktirmaktan vazgectim. Youtube dan biraz video izledikten sonra kolayca kendim taktim :D arka kapilarda tesisat yoktu malum ibiza stella, Arka kapilar icin 2x1,5 Lich cektim.

Navitech Servisi Teybin montajina 80tl istedi ayrica aldigim iki komponenti kapilara takmak icin ayrica para istedi, taktirmaktan vazgectim. Youtube dan biraz video izledikten sonra kolayca kendim taktim :D arka kapilarda tesisat yoktu malum ibiza stella, Arka kapilar icin 2x1,5 Lich cektim.

Elinize sağlık güle güle kullanın...

hayirli olsun bizim montajcilar bedavaya bagliyor 30 tl ye o halde :D teyp montajini elinden geliyosa guzel bu isler zevklidir daha titiz davranirsin hemm ;)

Sagolun teskkr ederim fakat geri gorus Kamerasini baglayamadim. Geri vites lambasinin kablosunu bulamadim. Acaba nerden geciyor bilginiz varmi

Hortumun ortan mı alayım yoksa doşemenın altından geçtıgı yer var mı.

Geri
Üst Alt