Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple Supersprint cat-back egzos sitemi

fur09kan

Kayıtlı Üye
Downpipetan itibaren son susturucuya kadar komple Supersiprint egzos....Harika ses muhteşem performans + tüv onaylı :) hiç bir sorun yasamassınız ne polisle nede muayene de ....Fiyat 1750 tl:eek:key:

Sahibindende daha rahat satilabilir siz neden satiyorsunuz memnunmu kalmadiniz

gayet memnun kaldım hatta hala aracın üzerinde takılı.. ;) ama farklı bir marka alıcagım için satıyorum komple downpipe ta dahil olucak bu sistemde sahibindenede ilan verdım...sağol

Komple cat back nasıl oluyor onu anlamadım turbo back mi? Cat back mi? hangi arac hangi model marka ????

downpipe dahilse cat-back değil turbo-back'tir..
hayırlı satışlar..

senden sonra yazan arkadas aydınlatmıs seni ..... 08 Leon cuprada bulunmakta 2.0 tfsi araclara uygun

Süpersiprint cat back son susturucu set olarak komple satılık tüv onaylı 4500 tl ye taktırdıgım bu sistemi aracı satılıga cıkardıgım için söktüm 2500 tl veriyorum 1 aylık sıstem fr aracımdan söktüm 0532 242 08 27 den ulasınDSC_7127-44626-44873.jpg
[doublepost=1469958634,1469958597][/doublepost]@zafa38

Geri
Üst Alt