Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple boyalı lar klubü

Boyasız araba aramak o kadar saçmaki... Arabayı sivri bi cisimle çizdiler daha doğrusu boyasını kazıdılar üzüldük çok... Sonra boyattık... Sonra at ısırdı arabayı :) Şaka değil poliste kaydı var :) ve arabanın sağ tarafı at yüzünden bi daha boyandı... Nereye kadar boyasız yani :)

abi ilgıinc bi boyatma sebebı olmus at ısırıgı :D puhahapuhahapuhaha

Yalnız suç sadece boyasız arayanda değil boyayandada war. Bazen öle b.ktn boyuyolarki anlatamam renkler farklı direk göze çarpıyor öle boyanmış aracı bende almam mesela....

Bu konuda bende size katılıyorum, çok haklısınız.. Benim aracımdada birkaç çizik var boyatayım güzelce bineyim diyorum ama boyatınca da boyalı oluyor..

2-3 bin tl aşağısına veririm gider istediğim yerinide boyatır temiz temiz binerim. Zaten otomobili araçtan ziyade zevk için kullanıyorsan kar etmeyi ya da zarar etmemeyi düşünmeyeceksin. Şimdiye kadar sattığım araçların hepsi boyalıydı satarken hiçbir sıkıntı yaşamadım ilk bakmaya gelenler aldı gitti araçlarımı..

25 lira ya he dersen atlayıp gelcem dıye mesaj gelırse haber ver abı ahahah :D :D

Bende yaklaşık 15-20 gün önce araba aldım. Şerefsiz insan o kadar çokki. Arabayı satıyorsun.

Aracını çizik vs. dolayı temiz olsun diye komple boyatmışsındır.
- Abicim arabam komple boyalı.
- Oooo. Olmaz abi araç komple boyalı 1000 TL daha düşmemiz lazım.

Aracın çizik doludur, yukarıdaki gibi tiplerden dolayı boyatamazsın alacak kişi görsün öyle alsın diye. Ben araç bakarken böyle bir ilan vardı. Boya takıntısı olan öküzler yüzünden arabamıza çizikli binmek zorunda kalıyoruz diye.

- Abicim araba gördüğün gibi çizik vs. var. Alan görsün diye boyatmadım.
- Oooo. Olmadı şimdi abicim, bide bize boya masrafı çıktı. 1000 TL düş.

Yukarıdaki senaryoların haricinde dediğim gibi şerefsiz insan çok. Adana'da bir araç baktık. Lokal boya var diyor. Satan şahıs arabanın motor nosunu, şasi nosunu vs. herşeyini veriyor. İstediğin yerden sorgulat vs. diyor. Nerdeyse burdan kalkıp aracı almaya niyetleniyoruz. Tesadüfen bir tanıdık vasıtasıyla aracın taklalı olduğunu öğreniyoruz.

avrupada boyanmıs temız araba daha fazla ıs yapıyor,baktıgın zaman guzel gorunuyor en basında ama bızım ulkemızde komple boyama ısı cogunlukla perte cıkmıs arabalarda yapıldıgı ıcın ınsanlar da hep boyasız saglam araba arıyorlar.valla bende komple boyanmıs temız arabaya hayır demem neden ugrasımkı sanayıde yatırım arabayı b daha hazır boyatmıs eskı sahıbı,gercekten buyuk kaza sonucu olmadıysa cok daha ıyı bsy.b de bızde degısen var mı yok mu muhabbetı var,degısen olsun daha ıyı kaputu camurlugu dove dove duzeltıp boyatmak yerıne yenısı takılsın daha ıyı.arkadasım on camurlugu surtup gocerttıgı ıcın gıttı dogustan sıfırını aldı arka koltukta gezdırdı boyattı taktı.satıcılar durust olsun yeterkı

Evet dürüstlük konusunda sana kesinlikle katılıyorum. Bende aracımı satarken ne yaptığımı ne ettiğimi, nerelerini değiştirdiğimi herşeyini yazmıştım. Birisi aradı, arabayla ilgili herşeyi yazmışsın çok güzel dedi. Arabanı hiçbiryere göstermicem sadece fiyat olarak konuşmak istiyorum demişti. Satıcı dürüst olduktan sonra kesinlikle sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Evet dürüstlük konusunda sana kesinlikle katılıyorum. Bende aracımı satarken ne yaptığımı ne ettiğimi, nerelerini değiştirdiğimi herşeyini yazmıştım. Birisi aradı, arabayla ilgili herşeyi yazmışsın çok güzel dedi. Arabanı hiçbiryere göstermicem sadece fiyat olarak konuşmak istiyorum demişti. Satıcı dürüst olduktan sonra kesinlikle sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

eskı arabamda yaptıgım cok sacma b kaza vardı,kaput degıstı,camurluk degıstı hendege dustugum ıcın aks kırıldı o degıstı,tampon degıstı tek farım kırıldı o degıstı,bence oncesınde kapı boyanmıs,arka tamponun alt kısmı arkadan tıklayan bırı yuzunden sıyrıklar oldugundan boyanmıstı ve bunların hepsı dogus oto da yaptırıldı,satarken ne plaka gızledım ne yalan syledım alıcıya.zaten 2005 model 53k daydı araba adam geldı ben plakadan baktırdım gerek bıle yok bakmaya zaten cok dırı araba dedı ıcıne oturdu marsa bıle basmadı ertesı gun sabah geldı aldı brazda acılıyetten verdıgımden.herkes bu mantıkla araba satmıs olsa zaten pıyasada 2-3 senedır ılanı duran ama kız gıbıdır dıye ılanları olan arabalar tek tek satılırdı

Kapı komşumun Polosunu tavanı/kaputu güneşten soldu, 1 günde boyarız getir diyorum, adam korkuyor, satarken ne derim diye :D

Geri
Üst Alt