Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple boyalı lar klubü

''Anarchist Yarımcada çarşı denilebilecek bir yerde aracıyla gezmekte babası öğretmen evinde FB-TS maçını izlemekte... Vahim olay gerçekleşir...
-Baba bi dışarı gelsene...
Baba: Söyle oğlum...
-Yok baba söylenebilecek bişey değil bi gel sen...
Baba: Noldu naptın arabaya?
-At ısırdı baba...
Baba: Onu geç oğlum ne yaptın söyle işte...
-Valla at ısırdı baba :) Poliste vardı gideyimde polisten bi tutanak istiyim :)
Baba: :rolleyes:

:) allahım ya ne gündü :)

at mı ısırdı :D ? ilan koyup yazsan "efsane ilanlar" bölümüne alırlar kesin :D
Hani ısırdı diyorum ya sakın yanlış anlamayın at çarpmadı yada ben ata çarpmadım bildiğin 2 yerden dişledi :) 2500 tl masraf çıktı araçtan hemde servis fiyatı bile değil bu :)

Hani ısırdı diyorum ya sakın yanlış anlamayın at çarpmadı yada ben ata çarpmadım bildiğin 2 yerden dişledi :) 2500 tl masraf çıktı araçtan hemde servis fiyatı bile değil bu :)

hhahhaha cidden trajikomik olmuş :) ama yarımcada öyle şeyler olabileceğine inanıyorum cidden.benide dana kovalamıştı orada :)

Arabaya bir zarar verip babana yalan uyduracak olsan aklına böyle bişey gelmez vallapuhahapuhaha

Arabaya bir zarar verip babana yalan uyduracak olsan aklına böyle bişey gelmez vallapuhahapuhaha
Ya mümkün değil zaten böyle bişi... Autonkinge gittim arabayı tanıyorlar daha 1 hafta önce mini onarımdan faydalanmıştık işte çizikler için... Çektim arabayı ne oldu tahmin edim dedim 3 kişi arabanıın etrafında dolanıyo biri tornavida ile dalmış dediler dedim hayır at ısırdı kaskodan yaptırıcam :) eksper inanmaz ki dediler çıkardım kapı gibi polis tutanağını :) '' Kahverengi göğsü beyaz boynunda zincir olan yetişkin at atalar mah....... '' diye devam eden tutanak düşünün işte :)

aynen katılmakla birlikte..
içi ölmüş arabalar daha değerli TR'de..ilanım için ukala biri de aramadı ki beni güzel güzel laf sokayım bu konularda..
bi de 2. el araba bakarken boya değişen vs. olaylarına bu kadar takmış insanlar neden gidip sıfır araba almazlar anlamam..bu azimle sıfır araba için bütçelerindeki boşluğu rahatlıkla doldurabilirler aslında..evin içinde kullanılmıyo ki sokaktaki arabalar..hele trafikteki gerizekalı sayısı hatrı sayılır miktardayken..

abi ilanı vermişin şaka maka protesto derken ama adamın biri çıkıp alırsa arabayı senden şaşırma :D

harbiden at olayı trajikomik olmuş :)
ama bu boyalı olayı gerçekten takıntı sahibi yaptı bizi.
benimde balkonumdan babaın arabasının üstüne saksı düşmüştü kendi arabama düşse bukadar üzülmezdim :)
ama satarken servis resimlerini çıkardı gerçi işte bilemiyosun istanbulda kim dürüst kim çakal.
ilan güzel ama komple boyalı :)

usta çok sağlam ilan olmuş ilanın

ama adalar olayı ayri bi komedi:)

Abi Sana aynen katılıyorum, bizim memlekette 90 model arabaya bile utanmadan boya varmı diye soran bu zihniyet olduktan sonra kimse dürüst olmaz pert arabaya bile 2 karış lokal boyalı derler. Yurtdışında boyalı arabalar daha kıymetli daha pahali bitek bizde bu mantalite var

Geri
Üst Alt