Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Komple boyalı lar klubü

Konu, 'Satıyorum' kısmında kamikaze tarafından paylaşıldı.

1. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...le-boyali-53670739/detay/?source=directSearch

İlan bana ait, arkadaşlarımız ile sohbet ederken, denizden vinçle çıkarılmış ama boyananı olmayan otoların nasıl kolayca satılabildiğini ama tavanına/kaputuna saksı düştüğü için boyanmış, ancak bakımının zamanında ve doğru parçalar ile yapılanlara burun kıvrıldığı bir ülkede yaşadığımızı konuştuk. Otomobilllerimizi sabit 50.000TL rakam ile, aynı formatta ilan vermeyi kararlaştırdık.

2. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    iyi düşünülmüş :D

3. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    güzel fikir :)

4. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    abi neyin protestosunu yapiyosunuz ki ? bizim millet sefersizlik yapmasa kimsenin boya takintisi olmiyicak adamlar 2 3 parca yuzeysel boyali dedigi aracin tramerde 15 20 bin tl masrafi gorunuyo ya da o bile gorunmuyo araci alinca anliyosun arac pert mis te donmuste fln fistan sigorta kayitlari her sene yenileniyor kazadan hemen sonra toplatip satinca millete araci gomebiliyorsun ; ben sana arac satsam boyali ama temiz diye fakat arac buyuk bir kaza gecirmis olsa icin rahat mi edicek ? bu devirde babana bile guvenme diyorlar aracini satan adama mi guvenicem boyasi warsa ayni fiyata boyasiz kazasiz arac warsa gider sende bende boyasi temiz arabayi aliriz . sahibinden.com da iyi cinslesti bu ilani aktif etmisler helal olsun walla !!:mad:

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    güzel olmuş sevdim bunu..

haahah istanbul adalar heybeli ada hahahahah çok iyi ya hahahaha

6. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    biraz önce gördüm ilanı, bir anlam verememiştim. Gerçi hala verebilmiş değilim :)

7. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    Bu araba alım satım işleri maalesef ülkemizde böyle. adam anahtarla arabanın etrafını dolanmış ne yani çizik mi binsin. boyatsan bir dert boyatmasan ayrı bir dert.

8. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Boyasız araba aramak o kadar saçmaki... Arabayı sivri bi cisimle çizdiler daha doğrusu boyasını kazıdılar üzüldük çok... Sonra boyattık... Sonra at ısırdı arabayı :) Şaka değil poliste kaydı var :) ve arabanın sağ tarafı at yüzünden bi daha boyandı... Nereye kadar boyasız yani :)

9. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha Bu da iyiydi

10. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    at mı ısırdı :D ? ilan koyup yazsan "efsane ilanlar" bölümüne alırlar kesin :D

Sayfayı Paylaş