Komple boyalı lar klubü | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Komple boyalı lar klubü

Konu, 'Satıyorum' kısmında kamikaze tarafından paylaşıldı.

1. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...le-boyali-53670739/detay/?source=directSearch

İlan bana ait, arkadaşlarımız ile sohbet ederken, denizden vinçle çıkarılmış ama boyananı olmayan otoların nasıl kolayca satılabildiğini ama tavanına/kaputuna saksı düştüğü için boyanmış, ancak bakımının zamanında ve doğru parçalar ile yapılanlara burun kıvrıldığı bir ülkede yaşadığımızı konuştuk. Otomobilllerimizi sabit 50.000TL rakam ile, aynı formatta ilan vermeyi kararlaştırdık.

2. 37fbli

37fbli
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    iyi düşünülmüş :D

3. leeveent

leeveent
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    63
    güzel fikir :)

4. Punisherkp

Punisherkp
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    48
    abi neyin protestosunu yapiyosunuz ki ? bizim millet sefersizlik yapmasa kimsenin boya takintisi olmiyicak adamlar 2 3 parca yuzeysel boyali dedigi aracin tramerde 15 20 bin tl masrafi gorunuyo ya da o bile gorunmuyo araci alinca anliyosun arac pert mis te donmuste fln fistan sigorta kayitlari her sene yenileniyor kazadan hemen sonra toplatip satinca millete araci gomebiliyorsun ; ben sana arac satsam boyali ama temiz diye fakat arac buyuk bir kaza gecirmis olsa icin rahat mi edicek ? bu devirde babana bile guvenme diyorlar aracini satan adama mi guvenicem boyasi warsa ayni fiyata boyasiz kazasiz arac warsa gider sende bende boyasi temiz arabayi aliriz . sahibinden.com da iyi cinslesti bu ilani aktif etmisler helal olsun walla !!:mad:

5. - 48 -

- 48 -
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    633
    Ödül Puanları:
    113
    güzel olmuş sevdim bunu..

haahah istanbul adalar heybeli ada hahahahah çok iyi ya hahahaha

6. Jerky

Jerky
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    biraz önce gördüm ilanı, bir anlam verememiştim. Gerçi hala verebilmiş değilim :)

7. mehmetelt

mehmetelt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Bu araba alım satım işleri maalesef ülkemizde böyle. adam anahtarla arabanın etrafını dolanmış ne yani çizik mi binsin. boyatsan bir dert boyatmasan ayrı bir dert.

8. Anarchist

Anarchist
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    63
    Boyasız araba aramak o kadar saçmaki... Arabayı sivri bi cisimle çizdiler daha doğrusu boyasını kazıdılar üzüldük çok... Sonra boyattık... Sonra at ısırdı arabayı :) Şaka değil poliste kaydı var :) ve arabanın sağ tarafı at yüzünden bi daha boyandı... Nereye kadar boyasız yani :)

9. mehmetelt

mehmetelt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha Bu da iyiydi

10. aybarsdnr

aybarsdnr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    at mı ısırdı :D ? ilan koyup yazsan "efsane ilanlar" bölümüne alırlar kesin :D

Sayfayı Paylaş