Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple Boyalı Ibıza

komple boyalı olması büyük bi sıkıntı değil ama şüphelerin varsa şasi ve karoseri işin erbabı birine göster derim....:eek:key:

öyle büyük bir kazası yoksa neden komple boyanmış ki araba? renkte beyaz..her yeri farklı farklı boyansa bile komple boyayı gerektirecek bir renk değil

hiçbir yerden darbesi yok ama komple boyalı olması beni düşündürüyor bence takla falan atmıştır araç

Komple boyalı araca pert muamelesi burada da yapılıyor :)

Araç neden boyanmış, onu iyi bir öğrenmek gerek. Herhangi bir ağır darbe vs. yok ise alınır çünkü fiyat çok makul. Boya olayına fazla takma, çünkü zaten uygun fiyata alıyorsun satarken de uygun fiyat yazar satarsın. Kaybedeceğin çok birşey yok. Türkiye de her aracın bir alıcısı vardır, yeterki fiyatı mantıklı olsun...

Komple boyanmasının nedeni nedir?Araç 2007 model yani daha yeni araç!
2007 stylance paket cordobanın fiyatları belli hadi boyadan ötürü 2bin düşşün yine bu fiyata ulaşmaz.
Bence arabaya çok çok iyi baktırman lazım,motor bloğundan,direklerine,şasesine kadar.Bu fiyat çok anormal derecede iyi.
Ben olsam aşırı derecede kontrol ettirmeden almam çünkü sonra çok üzebilir sizi...
Karar yine sizin tabi.

xx

Biri 2007 model 120000 80HP Ibızayı, pert kaydı bile olsa 15500'e satıyorsa durup düşünmek lazım. Bence Şaseden çok motora iyi baktır. Gaz Fren pedallarını direksiyonun durumunu kontrol et. Motor bitmiş olabilir Araç 300000 400000 500000 olabilir :)

Ben aracın km'sinin orjinal ve motorunun sağlam olduğunu düşünerek fikirlerimi beyan ettim. Boya için değil ama motor ve km orjinalliği iyi araştırılmalı...

km nin orjinalliğini kime sorupta anlayabilirizki cihaza bağlandığında bile çıkmıyor yani aracın sağ ön diğreinde işlem var bide çamurlukta sadece düzgün boyanmamış yarın gidip iyi bir ustaya baktırıcam araç etilerde akmerkeze yakın tanıdığınz bildiğiniz bir usta varsa önerirmisiniz veya birliktede gidebilirz.

Komple boyalı araca pert muamelesi burada da yapılıyor :)QUOTE]

o araba pert alma diyen yokki..sen nasıl iyice baktır ettir diyorsan herkes aynı şeyi diyor zaten..Türkiye de şerefsiz satıcı çok olduğu için insanlar ön yargılı komple boyalı arabaya ki normal olanda bu zaten.normal bir arabayı alırken 2 kere düşünüyorsan komple boyalı arabayı alırken 5 kere düşünmek gerek

Geri
Üst Alt