Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple Boyalı Ibıza

orkun

Kayıtlı Üye
Herkesin bayramı kutlu olsun arakdaşlar bende cordoba vardı onu sattım SEAT Ibiza 1.4 TDI Stylance2007 80 hp arac buldum araç komple boyalı boyasını pek iyi yapmamışlar beyaz renkte aracın büyük bir kazası yok sadece ön sağ çamurluk ve sağ direğinde sürtme var ve yapılmış kafadan arkadan darbesi yok araca baktım Fiyat 15.500 e anlaştık sizce nasıl rakam...

İşin uzmanlarına gösterip sadece dediğin yerlerdemi darbe var başka yerlerde de var mı araştırmanı tavsiye ederim... Hayırlısı olsun fiyat makul bence...

abi ben bayabi baktım araca aracın altında kapılarında kapı direklerinde tavanında bi, problem yok kapı lastiklerı ve tavanın döşemesini açtm baktım her tarafına bi dediğim yerlerde var ve sağ direkten şüpheleniyorum hani hep direğe bakar ya alanlar o yüzden şasede felan hiç bişi yok araç komple orjinal

içine sindi ise ok. dediğim gibi fiyat makul...

İçime sindi gibi alper abi 120.000 km de araç motor temiz değişen parçasıda yok o yüzden.

bi bilen expertiz etse mantıklı olur,onun haricinde fiyat gzl.şahsen boya takıntım yok ben olsam alırdım,beğenmezsem boyasını tekrar boyatırım kaskodan içime siner ve binerim.hayırlısı olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
fıyat olarak gayet ıyı bende de boya takıntısı yoktur ben olsam alırdım

bence girme sonra satarken uğraşırsın

bence bu boyalı aracları mutlaka ekspertize sokmakta fayda var
ben de de boya takıntısı yoktu ama bir aracta anlastım 2004 toledoydu gittim aldım sigortacıya kasko için gittim aracın pert oldugunu sonradan toplandığını kasko yapılamayacagını soyledi
aldığımız adam la konustum (zaten tanıdıktı ona guvenip oyle almıştım), aracı geri almayı kabul etti,
benim basıma geldi ben uyarayım diyorum tanıdık da olsa siz de benim gibi düşmeyin

2007 model ve hemde styalnce full donanım 1.4 tdi ibiza 15500 TL mi :rolleyes: o nasıl fiyat öyle yav.. pert kaydı dahi olsa o fiyata olmaz iyi baktırmak lazım o arabaya..

Geri
Üst Alt