Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

komple şeffaf kaplama yardım

gerikalan yerler şeffaf demi .fiyat güzel kardeşim .başka yerde araştırma yaptın mı hiç.fiyat konusunda
evet kalan kısımları seffaf olacak on kaput ayapılan malzemeden. acıkcası baska hıc bı yerden fıyat almadım kaplama konusunda adamın işçiligine guvendiğim icin 100 200 pek aramadım. yaptıgı arabaların içinde x6 bile var adam 300bin lıralık arabasını bırakabılıosa .... diye düşündüm ayrıyetten toplam fıyatta pazarlık yaptım ama istersen sana ayrıntılı ilk verdiği fiyatı yazayım hem yaptıracak olan arkadaslara fikir olur tavan kaplama150tl komle seffaf 900 tl ön tampon boyama artı aynalar ve yan cıtalar100tl ön iki cam filmi 90tl kare plaka30tl toplamda 1270 tl yapıyordu 1000 lıraya anlastık hepsını bırden yapıorum dıye bukadar ındırebıldım tahmınımce. ayrı ayrı yaptıracak olsaydım cok daha pahalıya gelırdı.

evet kalan kısımları seffaf olacak on kaput ayapılan malzemeden. acıkcası baska hıc bı yerden fıyat almadım kaplama konusunda adamın işçiligine guvendiğim icin 100 200 pek aramadım. yaptıgı arabaların içinde x6 bile var adam 300bin lıralık arabasını bırakabılıosa .... diye düşündüm ayrıyetten toplam fıyatta pazarlık yaptım ama istersen sana ayrıntılı ilk verdiği fiyatı yazayım hem yaptıracak olan arkadaslara fikir olur tavan kaplama150tl komle seffaf 900 tl ön tampon boyama artı aynalar ve yan cıtalar100tl ön iki cam filmi 90tl kare plaka30tl toplamda 1270 tl yapıyordu 1000 lıraya anlastık hepsını bırden yapıorum dıye bukadar ındırebıldım tahmınımce. ayrı ayrı yaptıracak olsaydım cok daha pahalıya gelırdı.
tekraradan kesene bereket kardeşim .bide arabanın resimlerini profilinde bialbüm hazırla orayada at bende var bak istersen onun gibi .ayrıca senin vesilenle herkese söylüyorum herkes albüm yapsın araçlarını hemen hemen kimsede yok

arkadaslar bi 10 gun oldu heralde. arabayı komple soyledıgım gıbı yaptırdım. yaptıracak olan arkadaslara fıkır edınmelerı acsından 10 gunluk gozlemlerımı yazayım dedım. yaptırmadan once kaygılarım vardı arabaya zarar verebılır falan dıye dusunuodum ama yaptırdıktan sonra uygulamayı yapan yerebıkac defa daha gıttım ve bıcok ıslerıne tanıklık ettım hıc bı sekılde sokuldukten sonra bı sıkıntı yasanmıyor 90 derece de ısıtılıp sokme işlemi yapılıyor. aha sonra bı ilaçla temizliyorlar sokuldukten sonra cok zorlanılan yerlerı tiner yardımıyla cıkartıyorlar. en son komple bı pasta cila ve araba ilk gunki gibi oluyor. sadece bu hafta bıkackere gıttım ve bu uygulamayı bi çok araca yapılırken gordum ( x6, passat cc, golf7,audi a4 vs) bunların da hepsi sıfır ve degerli araclar. bı zararı olsa bukadar ınsan yaptırmaz dıye dusunuyorum. bence ozellıkle benım gıbı arabasının çizilme veya zarar görme olasılıgı yuksek olanların mutlaka yaptırması gereken bir uygulama yanlız şunu da soyleyeyım siyah araclarda beyazlardaki gibi guzel durmuyor cunku bı ıslem yapılırken spatula benzeri bişeyle surterek yaptıkları ıcın cok fazla kılcal çizik oluşuyor (aracın boyasında deyıl yapılan malzemenın ustunde ) eyer arac sıfırsa siyah renkte yapılmamasından yanayım. tavan kaplamaya gelınce goruntu cok guzel herkes cam tavan sanıyor. tek sıkıntı cabuk cızılecek gıbıme gelıyor bikere fırca vurdum hemen fırca izlerini belli edıyor. cok hassas bi malzeme. boyaya zarar vermesi konusunu cok arastırdım. boyacıların da goruslerını aldım. cok uzun zaman lı kullanmazssan hıc bı sıkıntı yasanmıyo mus. ben bıkac ay en fazla bir yıl kullanıp degiştirme taraftarıyım. bu sekılde bi zarar vermez dedıler. yaptıracak olan arkadaslar daha ayrıntılı bılgı ednmek isterlerse yardımcı olmaya calısırım elımden geldıgı kadar.

Geri
Üst Alt