Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

komple şeffaf kaplama yardım

ertan tavanı karbon yaptır o folyodan daha iyidir yani nefes alır en azın dan folyoda alamaz

ertan tavanı karbon yaptır o folyodan daha iyidir yani nefes alır en azın dan folyoda alamaz
abi zaten arada kalmamın en onemlı sebebınden bı rı bu karbon daha az zararlı olur dıye yoksa gorunum olarak parlak daha cok yakısıyo gıbı ınternetten yaptıran arkadaslara baktım parlak gorunumu daha ıyı ama zarar vermıcekse karbon olsun :) bu konuda son kararımı ustayla tekrar gorusunce verecem . eger o da dersekı karbon dahazararsız dıye karbon yaptıracam. şeffaf folyo yuda eger fıyatta ındırım yaparsa komple yaptıracam . forumda genelde yaptırmama yonunde bı kanı var. ama ucuza yaparsa heralde o zaman bıraz daha mantıklı bir iş olur. dediğiniz gibi stoplara da dokunmayayım o zaman. :D camları da fılmletecem hazır gırmısken o da cıksın aradan. sonra onumuzdeki aya LIP , MARŞPIYEL, BIDE CUPRA SPOYLER düşünüyorum, bunları yaparken istanbuldaki arkadaslar yardımcı olur sanırım :) en sona da sisleri bıraktım sisler sarı yanıyor ona da bi el atmam lazım :)

abi zaten arada kalmamın en onemlı sebebınden bı rı bu karbon daha az zararlı olur dıye yoksa gorunum olarak parlak daha cok yakısıyo gıbı ınternetten yaptıran arkadaslara baktım parlak gorunumu daha ıyı ama zarar vermıcekse karbon olsun :) bu konuda son kararımı ustayla tekrar gorusunce verecem . Eger o da dersekı karbon dahazararsız dıye karbon yaptıracam. şeffaf folyo yuda eger fıyatta ındırım yaparsa komple yaptıracam . Forumda genelde yaptırmama yonunde bı kanı var. Ama ucuza yaparsa heralde o zaman bıraz daha mantıklı bir iş olur. Dediğiniz gibi stoplara da dokunmayayım o zaman. :d camları da fılmletecem hazır gırmısken o da cıksın aradan. Sonra onumuzdeki aya lip , marşpiyel, bide cupra spoyler düşünüyorum, bunları yaparken istanbuldaki arkadaslar yardımcı olur sanırım :) en sona da sisleri bıraktım sisler sarı yanıyor ona da bi el atmam lazım :)
sisler en basiti hele sira ona bi gelsin ertan hadi hayirlisi bakalim

ruhsata ısşletmeyi dusunuorum abi. tavan konusunda da evt hala cok kararsızım parlak ta cok hoş duruyo ama karbonda ıyı :D bılemıom o yuzden zaten sizlerın ve daha onceden yaptırıp deneyımlı olan arkadasların fikirlerine onem verıyorum. mesela bı arkadasın yorumunu okudum ön tamponun ve plakalıgın oralarda cok kıvrım oldugu ıcın o kısımdakı kaplamaların cok kalıcı olmadıgını boya manın daha mantıklı oldugunu ve daha ucuza gelecegını yazmış. ben bunu dusunmemıstım hiç

şöyle bir durum var...uzun süre yapışkanlı kaldığından ileride söktürmek istediğinde alt tarafında izler kalacaktır. o yüzden bunu yaptıracağın yer kesinlikle çok profesyonel bir yer olmalı söktürmek istediğinde onlara çok işin düşecek. parlak siyah cam tavan hissi veriyor. arkadaşın dediği gibi lıvrımlı yerlerde zamanla problem çıkabilir boyada mantıklıymış ama o işin geri dönüşü tekrar boya ile olacaktır. zor karar ama ben kesinlikle tavsiye ederim. beyaz leona çok yakışıyor :) bu arada kaplamanın yapılacağı yerlerde kesinlikle önceden boyanmamış olması gerekir. çünkü boyallı bir yerin üstüne yapıştırılan kaplama çıkarmak istediğinde büyük ihtimal o boyayıda söküp alacaktır.

dostum ogrencılerle ıyı gecınıceksın ozamn yoksa cızerler :D bence tavanı kaplatma derım sıyaha ozellıkle nedenı sıyah zaten sıcagı cekıyor zaten sıcak memleketlerdesın ondan sonra o folya yanıkta yapabılır aracta bırde o folyonun yaptırması ayrı para sokmesıde ayrı para tavana hıc bulasma derım gende karar senın ha sefaf kaplatıcaksan olabılır yoksa hıc bulasma seffafta pek bırıse yaramaz sadece kus pıslıklerınden felan korur oda bence ıyıdır aynları kaplatabılırsın onun dısındakı yerlerıde seffaf derım neyse bıraz uzun oldu sanırım ama fıkırlerım bu yonde

Üniversite de eski arabamı sote bir yere parkettim gözönünde olmasın diye adam 4 bir tarafı çizmişti çok pişman olmuştum o an neden soteye çektim diye. :D Şuanki FR'ım 5 aylık bugün idareten temizliyim aracı dedim. sağ ön tampon alt kenarı kaputun üstünde bide sağ çamurluğun üstünde iğne ucu kadar taş vurukları var ve boya atmış. Kaput kaplamayı artık bende düşünmeye başladım...

Geri
Üst Alt