Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

komple şeffaf kaplama yardım

Yeni hali:

buralar bide orta direkteki dedigimiz yerler

Valla şeffaf kaplama aracı her türlü şeyden koruyacaktır sadece kasıtlı olarak birisi çizerse kabarmaya başlayacaktır. Ama ona da yapacak birşey yok...şimdi gelelim siyah kaplama işine. Ben leonumun tavanını parlak siyah kaplattım iki sene öyle kullandım. Muayeneye girerken söktürdüm ve pasta cila ile eski haline döndü ve sonra da sattım. Ben karbondan daha çok parlagı tercih ederim. Ama şahsi fikrim o da tavan olduğü için. ön kaput olsaydı o zamanda karbon derdim size. O kadar para verecekseniz ruhsata işletin derim.
ruhsata ısşletmeyi dusunuorum abi. tavan konusunda da evt hala cok kararsızım parlak ta cok hoş duruyo ama karbonda ıyı :D bılemıom o yuzden zaten sizlerın ve daha onceden yaptırıp deneyımlı olan arkadasların fikirlerine onem verıyorum. mesela bı arkadasın yorumunu okudum ön tamponun ve plakalıgın oralarda cok kıvrım oldugu ıcın o kısımdakı kaplamaların cok kalıcı olmadıgını boya manın daha mantıklı oldugunu ve daha ucuza gelecegını yazmış. ben bunu dusunmemıstım hiç

Bence kaplatacağınız yerleri piano black yaptırın(ama kendi içinize sineni her zaman daha iyidir). Komple şeffaf kaplamaya gelince bence yaptırmayın sadece kaputu kaplatın ama genede karar sizin:)
kardeş piyano black dedıgın parlak sıyah mı mat sıyah mı? cahilligime ver . :D

dostum ogrencılerle ıyı gecınıceksın ozamn yoksa cızerler :D bence tavanı kaplatma derım sıyaha ozellıkle nedenı sıyah zaten sıcagı cekıyor zaten sıcak memleketlerdesın ondan sonra o folya yanıkta yapabılır aracta bırde o folyonun yaptırması ayrı para sokmesıde ayrı para tavana hıc bulasma derım gende karar senın ha sefaf kaplatıcaksan olabılır yoksa hıc bulasma seffafta pek bırıse yaramaz sadece kus pıslıklerınden felan korur oda bence ıyıdır aynları kaplatabılırsın onun dısındakı yerlerıde seffaf derım neyse bıraz uzun oldu sanırım ama fıkırlerım bu yonde

ön ve rakanın birleştigi noktatada siyah olan yer varya orası
abi bu arada stoplara da ccok acık bı fılm düşünüorum cok az bı kararacak sekılde. nasıl olur ? yada hıc yapmasam mı ledlerın parlaklıgını etkıler mı? cunku stoplardakı ledlerın gorunumu de cok guzel. bozarmıyım ki ?

sıyah kaplamanın tavana zarar vermesı konusundsa bayabı arastıma yaptım zarar verır dıyen cok haklısın . amabıde sunuda dusundum turkıyenın en sıcak ili yaz aylarında şanlıurfa ama ınan yenı model beyaz aracların cogu da yaptırıyo bu kaplama işini. bi de o kadar tatlı duruyo ki leonda galıba o rıskı alacam :D cocuklarla ıyı gecınmeye gelınce evet haklısın ilk aldıgım bı kaca hafta ıyı gecınmeye calıstım ama olmuyor ınsan bıyere kadar sabredebılıor :) ben şu arabayı bi kaplatayım da hepsiyle görülecek hesabım var :D :D :D şaka bı yana cocuk sonucta napacakları bellı olmuyor bıde benım okulumda 4750 oğrencı var bır nerdeyse bır ılce nufusu :) arabada hep bahcede mecbur. cocuklarda kasti olmasa bıle mutlaka bır zarar verecektır ... :)

abi bu arada stoplara da ccok acık bı fılm düşünüorum cok az bı kararacak sekılde. nasıl olur ? yada hıc yapmasam mı ledlerın parlaklıgını etkıler mı? cunku stoplardakı ledlerın gorunumu de cok guzel. bozarmıyım ki ?
kardeşim stop lara hiç elleme
onlar kalsın sakın

Geri
Üst Alt