Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

komiklerle dolu sahibinden :)

kirlisakal

Kayıtlı Üye
ben böyle sahibinden com daki her türlü ilanları sosyal olsun dıye bakarımda,cok komik alakasız saçma sapan açıklamalar denk geliyor.bi yandan kızıyor bi yandan tebessümle gülüyorum.kahkaha atasım bile geliyor. enteresan vakalar :) örnek 1
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-ibiza-fr-167682567/detay
2006 ibiza stylance 1.4 tdi ilanı :)
İBİZA FR çok temiz boya olarak sol ön çamurlukda kısmi boya vardır başka boyası yok . Sıgara içilmemiş . FR pakettir TDİ ve çok seri ,yakıtıda gerçekten iyidir . Kapalı garajda muhafaza edilmektedir.

Otomatik dikiz kapanır açılır aynalar, Crouse kontrol ( akıllı hız sabitliyici ) ,sis farları direksyona duyarlıdır , 6+1 Fabrika çıkışı ses sistemi ( çok iyi ) ,Tavan kaplaması FOLİOTECH'DE yapılmıştır , JANT BOYASI ve Dikiz aynalar MERCEDES SİMLİ BOYADIR ( Güneşde Simli akşam Mat gözükür) , Ön cupra LİP vardır .Cam flimleri 3M MARKADIR ASLA MORARMA YAPMAZ !.. Egsoz kendi egsoz sesidir çok abartı değildir. Bu kasanın en Full serisidir .

ilan sahibi burdasa af ola :)

yanlış anlama ama ilanda abartılı bir şey pek göremedim :)

yanlış anlama ama ilanda abartılı bir şey pek göremedim :)

abartı yok diyosan sıkıntı yok hacım..bende zamanı gelir satarsam cordobayı fr paket cupra falan diyim :D 2006 1.4 tdi ibizadan bahsediyoruz belkı dikkatini cekmemiştir ondan dedim :) neyse

Bir dönem orjinal FR tamponlu sattılar bu araçları, o yüzden sanırım FR donanım diyor. Akıllı hız sabitleyici ne demek sormak lazım. Bizim kasalarda dönüşe duyarlı sis farı var mıydı bilmiyorum, 6+1 ses sistemi nasıl oluyor, onun dışında abartı yok hakkaten, bilinçsiz kullanıcı diyelim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir dönem orjinal FR tamponlu sattılar bu araçları, o yüzden sanırım FR donanım diyor. Akıllı hız sabitleyici ne demek sormak lazım. Bizim kasalarda dönüşe duyarlı sis farı var mıydı bilmiyorum, 6+1 ses sistemi nasıl oluyor, onun dışında abartı yok hakkaten, bilinçsiz kullanıcı diyelim.

yok be hacım benım aracın hatcbek olanı bu :D benım burda verdiğim mesaj şu;arac alışverişlerinde açıklama kısımlarına dikkat cekici ilgi artırabılecek insanları doğru dürüst yalansız neyse o açıklama yapmaları.değerinden 1000 lira fazla satacam dıye yalana gerek yok.nasıl manav tartıda hile yapar haram olur ise,bu tür alışverişlerde de şeytana uyup işin içine hile sokmıcaksın.araba sahibi oldugun zaman kaybınıda düşünerekten aracı alacaksın satacaksın.galericilerden sonra insanlarda ückağıtcı olmaya başladı.adam 24 e alır 2 sene biner 5000 km yapar gene 24 e satmaya kalkar.arac temız olabilir,aksesuarda alabilir vs.adam fr ablemli paspas almış fr paketi oluyor :D fr olayını bilmeyen adam fr diye bu aracı alırsa yarın bigun küfür etmez mi.fr yeni modellerde var.

Dediklerin doğru ona diyecek birşey yok. FR bizim kasalarda da var 1.8T olarak.

Geri
Üst Alt