Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kombi tesisatı için usta

Z

Kayıtlı Üye
arkadaşlarım,
kombi kalorifer tesisatı işinde usta olan ama bizi üzmeyecek uçmayacak insaflı usta lazım burda birkaç yerle görüştüm ama hepsi süperman yahu yerde dolaşanı yok

zafer abı fatıh te bı yer var tanıdıgım degıl ama malum fatıh tekı evler eskı 3 kere sıfırdan tesısat yaptırdık hıc hataları olmadı ve uygun fıyatla yapıyorlar ısımer ısım vermeye gerek yok derdını anlat dırek yardımcı olurlar

sifirdan konu acmayayim dedim. konu basligiyla ilgili olan kismi benim sorunumda kombi ile alakali olmasi.
arkadaslar termodinamik kombi takili evde. yaklasik 6-7 aydr yakmamistim malum burada havalar guzel gidiyor. ancak simdi calistrmaya calistigimda digital ekranda e3 hatasi veriyor acaba sebebi nedir? kombiden anlayanimiz var mi?

kesin bir yerine para skisti benim kombinin.
ayni hatayi gecen senede yapmisti alttaki vidali gibi yerde biraz su doldrmustum basinc gostergesini 1.5-2 seviyesine cikarmistim sonra calismisti. aynisini bu senede yaptim ama bu sefer yemedi. sanirim bu sefer sorun kombinin atesleme kisminda

Geri
Üst Alt