Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koltuklar için atlet kılıf

haluk_dongel

Kayıtlı Üye

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    15.5 KB · Görüntüleme: 71
fiyatsal olarak uygun gözüküyor ama kesimi çok hoşuma gitmedi açıkçası, özellikle arka tarafını hiç beğenmedim.. yinede aşınan yerleri tam kapatıcağını düşünüyorsan alınabilir. komple kılıf almak istemiyorsan böyle çözümlerle aşınmayı örtebilirsin. hayırlısı

fiyatsal olarak uygun gözüküyor ama kesimi çok hoşuma gitmedi açıkçası, özellikle arka tarafını hiç beğenmedim.. yinede aşınan yerleri tam kapatıcağını düşünüyorsan alınabilir. komple kılıf almak istemiyorsan böyle çözümlerle aşınmayı örtebilirsin. hayırlısı

abi arka taraf önemli değil tam otursun, bi de resme baktıysan o yerin aşınmasını engellesin yeter! tabi kısmen de olsa kirlenmeyi engellemiş olacak...

resme baktım kardeşim, yaklaşık 15 cm kadar o kısmı kapatıyor gibi gözüküyor...

ben tavsiye etmem çünkü bu tarz ürünlerde malzeme hakkatten çok kötü. aldık denedik arkadaşa koltuğun yapısına cok uyumlu değil.

vallahi ben yakında bizim araçlar için yapacam bakalım kafamda proje hazır. malzeme listesini de yaptım geriye sadece uygulama kalıyor. bakalım paylaşacağım forumdan zaten. çok aldım bu urunlerden ama hiçbiri verimli olmadı.

Bence çok kötü duruyor...Özellikle açık renk koltukta daha da sırıtacaktır..Ha benim için görsellik önemli değil,korusun dersen o ayrı tabi...

Geri
Üst Alt