Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

koltuklar için atlet kılıf

Halukcum koltuk rengine uygun kilim döşemeler var..o bile çirkin duruyor ama ben öyle korumaya çalışıyorum..malum iş gereği çok kullanıyorum Aslan'ı..dikkat etmek Zor oluyor..illede bir şeyler düşünüyorsan sadece koltuğun oturma kısmına düşün kardeşim..

abi kilimin de alt kısmı in-bin sırasında sürterek aşındırmaz mı? ben de polar battaniye alıp koyayım diyodum, bi de foto sunu koyabilir misin abi senin aslanın koltuğunun?

peki bu minderleri nereden temin edebilirim? aslında abi benim dediğim kısımları da kapatmıyor ama yanlamasına koyarım olur gibi.

ayrıca polar battaniye işine ne diyosun o da olmaz mı?
Halukcum aksesuar satanlarda bulabilirsin..Polar battaniye kışın kullanılırda havalar ısındımı perişan olursun sıcaktan tavsiye etmem birader...

Koltuklar için kılıf onerısı olan var mı ?

Geri
Üst Alt